ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מרכזי שירות בחינוך היסודי

מכללת הורים
"הילד לא רוצה ללכת לגן", "הילד מדבר אליי בחוצפה, איך אני מגיב?", "הילד ביישן, איך אני מעלה את הביטחון והדימוי העצמי שלו?" מכללת הורים ראשון לציון ע"ש עמוס שפלטר מציעה להורים הדרכה וייעוץ ללא תשלום: דלת פתוחה, הרצאות, פורום הורים ועוד, וכן סדנאות (בתשלום) בנושאים: הגיל הרך, תאומים, מתבגרים, קשיי התנהגות ועוד.
חדש!! אתר מכללת הורים. לאתר לחצו כאן
 

שפ"ח - שירות פסיכולוגי חינוכי

השירות הפסיכולוגי החינוכי (שפ"ח) בראשון לציון הוא הגוף האמון על הבריאות הנפשית של אוכלוסיית התלמידים במערכת החינוך. ממארס 2014 הפך השירות הפסיכולוגי החינוכי לאגף עצמאי במינהל החינוך. מעמד זה משקף את חיוניות הפעילות של גוף זה כגוף מקצועי ועצמאי. הפסיכולוגים החינוכיים נותנים מענה לילדים ונוער המשתייכים למסגרות החינוכיות בעיר, הן בחינוך הרגיל והן בחינוך המיוחד, ומייעצים לצוות המקצועי במוסדות החינוך, הכול על פי שיקול דעת מקצועי ותוך התחשבות בצורכי הפרט ובצורכי המערכת.

לדף השירות הפסיכולוגי החינוכי לחצו כאן

 

שפ"מ - שירות פסיכולוגי משלים (בתשלום)
שירותי השפ"מ ניתנים ע"י פסיכולוגים מוכרים בפיקוח מקצועי-עירוני וכוללים, בין השאר: טיפולים פסיכולוגיים ורגשיים, טיפולים פרטניים וקבוצתיים, ועדת הנחות למשפחות מעוטות יכולת, הערכה ואבחון התפתחותי במעברים, הדרכה לאנשי צוות, הדרכה להורים ולמשפחות, הרצאות להורים בנושאים הקשורים בהתפתחות הילד, סדנאות להורים בנושאים שונים, אבחונים ועוד.
באחריות והחברה העירונית ראשל"צ לתרבות ספורט ונופש והשירות הפסיכולוגי החינוכי.
לדף השירות הפסיכולוגי המשלים לחצו כאן

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד