ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

"יחד לב אל לב"

גננות גני החינוך הממלכתי-דתי בשכונת שיכון המזרח בראשון לציון: נורית טוויל מנהלת גן "הפרח בגני", אורנה אמיר מנהלת גן "חיוך בכל פינה" וזהבה בריגה גננת משלימה, החליטו בפורים השנה לצאת ביוזמה מרגשת במסגרתה הגיעו לשמח את הדיירות המתגוררות במועדון "גיל הזהב" בשכונה.


יחד עם ההורים בגנים אספו הגננות מצרכים למשלוח מנות לדיירות המועדון. ילדי הגנים הכינו ציורים והגננות יצאו לשמח את הקשישות. הן קישטו את המועדון, הכינו מסיבת פורים ססגונית, ערכו סעודת פורים חגיגית בשולחן עמוס בכל טוב וחילקו משלוחי מנות. את השמחה ניתן לראות היטב בתמונות:

 
 
 
 
 
 

מירי ישורון, מנהלת המועדון, שיתפה בהתרגשות גדולה: "אני עובדת פה למעלה מ-20 שנה ולא ראיתי כדבר הזה. שולחן ערוך, הפעלות ומשלוח מנות שיספיק לכיבוד למועדון לשנה שלמה. הגננות שימחו אותנו מאוד, יישר כוח".

ענת ירו, מפקחת גני ילדים חמ"ד: "אשרינו שזכינו שבעירנו מחנכות הגננות את ילדי הגנים מתוך דוגמה אישית ומשתפות את קהילת הגן בעשייה למען גיל הזהב".

 

אסתר חטב, מנהלת תחום חינוך קדם יסודי ממלכתי דתי במשרד החינוך: "ברצוני לציין לשבח את היוזמה המיוחדת של גננות חמ"ד בשיכון המזרח בעיר ראשון לציון. על פעילות קהילתית, פעילות היוצרת קשר בין דורי, המכבדת את דור המייסדים. כל הכבוד לגננות על שימת הלב והיכולת שלהן להעניק מטובן ולשמח ציבור שלם".

 


כתבות נוספות

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד