ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

יום המשפחה בגן "הפרפרים הידידים"

יום המשפחה בגן "הפרפרים הידידים"
יום המשפחה בגן "הפרפרים הידידים"

קולנוע "הפרפרים הידידים": ערב קולנוע משפחתי בגן בארגון ובהפקה של צוות הגן והילדים לכבוד יום המשפחה

 

צוות גן "הפרפרים הידידים" החליט השנה ביום המשפחה לקיים ערב שכולו בילוי משותף של הורים וילדים בקולנוע. אך לא יציאה לאולם קולנוע, אלא הוחלט בחשיבה מקורית להביא את הקולנוע לתוך הגן!

 

כל צוות הגן, בהובלת הגננת צחית אזולאי, ובשיתוף הילדים עצמם - נרתמו למשימה. הילדים הכינו שלטים אותם תלו בעמדות השונות, קבעו את מחירי הכרטיסים לסרט ולמוצרי המזון שהוגשו, ארגנו וסידרו את הגן. בעצה משותפת הוחלט לשמור על יום הקולנוע בסוד, ולא לגלות להורים עד לרגע בו יגיעו למסיבת יום המשפחה.

 

בערב המיועד הגיעו ההורים אל הגן וראו את גודל ההשקעה: הילדים, לבושים כסדרנים, הראו להם את מקום מושבם בקולנוע לקראת הקרנת הסרט "עידן הקרח", ילדים אחרים לבושים כקופאים במזנון גבו את סכומי התשלום הנדרשים. הסכומים שנקבעו הם סמליים ביותר (כ-2 ש"ח) ויועדו לרכישת ציוד לגן. 10% מההכנסות הועברו לזוג חיילים בודדים. הילדים עצמם הם אלו שספרו את הכסף.

 

צחית אזולאי, מנהלת גן הפרפרים הידידים: "תהליך ההפקה, הארגון והביצוע של מסיבת יום המשפחה המיוחדת שארגנו בכוחות משותפים פיתח אצל הילדים מיומנויות שפה, חשבון, כישורי חיים ועוד. תודה לסייעת חן חלפון לכל צוות הגן וצוות הצהרון, שעבדו ועמלו ללא לאות להצלחת הערב".

 

 

 

כתבות נוספות

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד