ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

גמר תכנית "עושים עסקים" של היזמים הצעירים

מקומות ראשונים לחט"ב אחרון הבילויים (מקיף ג') ולמרכז רון ורדי. חט"ב הראשונים (מקיף י"א) נבחרה לייצג את אזור השפלה ביריד הארצי שיתקיים באוקטובר

 

בתאריך 25.5.16 התקיים הגמר הארצי של יריד יזמים צעירים במכללה למינהל ראשון לציון. לגמר הגיעו קבוצות יזמים מכל רחבי הארץ אשר התמודדו ב-2 קטגוריות עיקריות: מוצרים ומכירות.


במקום הראשון בגמר באזור השפלה בקטגוריית המוצרים זכתה קבוצת היזמים הצעירים מחט"ב אחרון הבילויים (מקיף ג') בהנחיית דור עדני ומשה חנן מהמכללה למנהל, ואור טרכטנברג מנחה פדגוגי מטעם ביה"ס. הקבוצה הקימה את חברת "סיטרוס" אשר פיתחה את המוצר קליפסולה - ריחן אקולוגי טבעי למדיח הכלים המבוסס על קליפות פירות הדר ומהווה תחליף לריחן הכימי.
הקבוצה מ"אחרון הבילויים" תייצג את אזור השפלה בתחרות הגמר הארצית שתתקיים ב-21.6.16 בבניין הנהלת בנק לאומי בתל אביב, יחד עם עוד 9 קבוצות מרחבי הארץ. הזוכים ייצגו את ישראל בתחרות הבינלאומית שתתקיים בחודש יולי בלוצרן, שווייץ.


במקום השלישי בגמר בקטגוריית המוצרים זכתה קבוצת היזמים הצעירים ממרכז רון ורדי בהנחייתה של מיטל דומב. הקבוצה הקימה את חברת R.V.S אשר פיתחה את המוצר שלופותיק - תא נייד נשלף המתחבר לתיק יד ויוצר בכך תא אחסון נוסף לחפצים קטנים.


בנוסף, קבוצת היזמים הצעירים מחט"ב הראשונים (מקיף י"א), בהנחיית שרון לוי ובר רובין מהמכללה למנהל וסיגלית דפנה המנחה הפדגוגית, אשר הקימה את חברת "קליבר" ויצרה את המוצר Cled - קליפס נייד עם נורת לד, נבחרה לייצג את אזור השפלה ביריד הארצי שיתקיים באוקטובר, בו ייבחרו 2 קבוצות מכל הארץ שייצגו את ישראל בתחרות האירופאית.

 

בתמונות, מימין לשמאל: קבוצות היזמים הצעירים מחט"ב הראשונים (מקיף י"א), חט"ב אחרון הבילויים (מקיף ג') ומרכז רון ורדי למחוננים

  

עוד על היזמים הצעירים

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד