ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

פרס חינוך ארצי תשע"ו לבי"ס נווה דקלים!

אחד מאירועי השיא המסכמים עשייה חינוכית מיטבית המתקיימת במדינת ישראל הוא פרס החינוך הארצי, הניתן בכל סיום שנת לימודים לכ-10 מוסדות חינוך מצטיינים, במעמד שר החינוך, המנכ"לית והנהלת משרד החינוך. בחירת המוסדות המצטיינים הארציים היא תהליך ממושך ומורכב המתחיל בבחירת מצטיינים מחוזיים על ידי ועדות מחוזיות ומתקדם לבחירת המצטיינים הארציים. פרס החינוך הארצי תשע"ו הוענק לביה"ס היסודי "נווה דקלים" בהנהלתה של חמדה שרייבהנד (בתמונה), על "חדשנות פדגוגית מיטבית"


פרס החינוך הארצי ניתן למוסדות חינוך העומדים בכל 14 הקריטריונים על פיהם נבחנים מוסדות החינוך, שפועלים באופן מגוון ליישום מדיניות הלמידה המשמעותית על ידי קידום תהליכי הוראה-למידה והערכה, לפיתוח סביבת למידה המקדמת תפקודי לומד ברוח מדיניות זו, להבנה מעמיקה, לטיפוח כלי חשיבה ולמידה, להישגיות, לחדשנות, ליצירתיות ולמצוינות.


בפרס החינוך הארצי לשנת תשע"ו זכה ביה"ס היסודי "נווה דקלים" ראשון לציון בהנהלתה של חמדה שרייבהנד!


פרס החינוך הארצי הוענק לבית הספר על "חדשנות פדגוגית מיטבית" בפרמטרים של: סביבות למידה המתייחסות למכלול ההיבטים של קיימות (אקולוגית, תרבותית, חברתית, כלכלית וערכית) וכן סביבות למידה מוזאליות ומפעילות, וירטואליות ואינטראקטיביות; תהליכי תכנון, ביצוע והערכה של אסטרטגיות ללמידה משמעותית והפיכתם לאורח חיים בית ספרי.


כזכור, בנובמבר 2015 זכה בית הספר "נווה דקלים" בפרס החינוך המחוזי על "איכות ומצוינות" לשנת תשע"ו. ביה"ס הומלץ על ידי מנהלת המחוז, עמליה חיימוביץ, למועמדות לפרס החינוך הארצי.

 

 על בית הספר
 בית הספר היסודי "נווה דקלים" הוא בי"ס לפיתוח מנהיגות ערכית, חברתית וסביבתית המקדם ערכים לוקליים, שמירה על המורשת והתרבות היהודית ושמירה על הסביבה. ייחודיות בית הספר שמה דגש על "קיימות זאת המסורת שלנו". הקיימות עוסקת בכל תחומי החיים של המין האנושי. ביה"ס רואה עצמו מחויב מבחינה חינוכית, מוסרית וקיומית לטפח ולחנך את הדור הבא כאזרחים מובילים, בעלי זיקה למורשת ישראל, שיתמודדו עם האתגרים החברתיים והסביבתיים העצומים, זאת לצד הקפדה על שיפור מתמיד של הישגי הלומדים, חדשנות והעמדת אתגרים בחינוך בדרך של הגשמה עצמית ושאיפה למצוינות


חמדה שרייבהנד, מנהלת ביה"ס: "אנו שמחים וגאים על זכייתנו בפרס החינוך הארצי. הזכייה מבטאת הלכה למעשה את ההוקרה בעבודתנו ומהווה בעבורנו תמריץ להמשיך ולהתמיד בעשייה שלנו. תודה לראש העירייה מר דב צור, לראש מינהל חינוך ד"ר שוש נחום ולאגף חינוך יסודי על התמיכה והסיוע בכל עת. תודה לגב' ויקי ניצן, מפקחת ביה"ס, על הליווי לאורך השנים, המקצועיות וההובלה לפסגת המצוינות. ולסיום - תודה מיוחדת לצוות המורים האיכותי, להורים ולתלמידים היקרים, שבלעדיהם לא היינו מגיעים למעמד הזה".

 

 

 

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. ליאת (11/04/2016 18:07:30)
2. אבי צרף, יו"ר הנהגת הורים עירונית (11/04/2016 18:22:41)
3. סיגל (11/04/2016 22:45:22)
4. אורה גלעד (11/04/2016 22:53:33)
5. מירי גרינברג (11/04/2016 22:59:13)
אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד