ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

ניוזלטר מינהל החינוך - מאי 2024

 

מינהל החינוך גאה להציג ניוזלטר חינוך לחודש מאי 2024 ובו כמה מהדברים המרכזיים שנעשו ונעשים במינהל לאחרונה. להערות והארות פנו אלינו: LiatH@rishonlezion.muni.il. ניתן גם להוסיף תגובה לכתבה: לחצו על כותרת הכתבה שעליה תרצו להגיב > ובתחתית הדף לחצו על  "הוסף תגובה".   

יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשפ"ד: אירועי יום הזיכרון לשואה ולגבורה בעיר נפתחו במצעד החיים העירוני, בו צעדו כאלף בני נוער ותלמידי המקיפים בעיר יחד עם ראש העירייה והנהלת העיר עד לאנדרטת השואה בפארק חסידי אומות עולם בעיר, שם התקיים טקס שנערך ע"י תלמידי קריית החינוך השש שנתית מקיף ח' ע"ש בר לב, בהנהלת רויטל הירשפלד. 
 

בנוסף, טקס זיכרון עירוני התקיים בבניין העירייה בנוכחות שורדי שואה תושבי העיר. את הטקס הכינו חניכי התוכנית "דיפלומטים צעירים" של אגף נוער וצעירים במינהל קהילה.

  

 

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה תשפ"ד: כל בתי הספר בעיר קיימו  טקסים בית ספריים ביום הזיכרון שחל ביום שני, 13 במאי 2024.
 

  לקריאה לחצו על כותרת הכתבה:   

"צבעים של תקווה" - מסר של אחדות ואחווה
"כאן זה בית, כאן זה לב": לקראת יום העצמאות ה-76 של מדינת ישראל, ובעקבות אירועי השבעה באוקטובר, יזם מרכז הפסג"ה בשיתוף מינהל החינוך את תערוכת "צבעים של תקווה", תערוכה כרזות מרגשת של ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר בעיר בהן הביעו בדרך אומנותית את תחושותיהם ותקוותיהם לעתיד טוב יותר
התמודדות עם רגישויות למזון בבתי הספר
לקראת החגים הקרובים הועברו לבתי הספר דגשים חשובים להתמודדות עם רגישויות למזון - אלרגיות ומחלת הצליאק. נושא הרגישויות למזון הוא הזדמנות מצוינת להעביר לילדים ערכים של סובלנות, שוויון, קבלת האחר, התחשבות וערבות הדדית ולעודד שיח בנושא
פעילות אינטראקטיבית ליום העצמאות
מבזקים מחיי גני הילדים ובתי הספר
אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד