ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

יום ההליכה הבינלאומי: צועדים למען שמירה על כדור הארץ

ב-26 באוקטובר ציינו בכל העולם את יום ההליכה הבינלאומי שמטרותיו עידוד אורח חיים בריא, הפחתת זיהום האוויר הנגרם מנסיעה בכלי רכב ושמירה על כדור הארץ. ביום זה יצאו ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר בעיר לצעדות הליכה משותפות בסביבת ביה"ס/הגן, הכינו שלטים הקוראים לשמור על כדור הארץ ונהנו מפעילויות משותפות עם ההורים והקהילה.

 

פעילויות לדוגמה שבוצעו בבתי הספר ובגנים: • הכנת כרזות ושלטים ייחודיים לכל כיתה • יצירת תחרות כולל פרסים בין הכיתות, תיעוד הפעילות והעלאה לאתר ביה"ס • יציאה להליכה משותפת עם צוות המורים סמוך לאזור ביה"ס • עידוד הגעה ביום זה לביה"ס ברגל, ולא ברכב • עידוד התלמידים לביצוע פעילות גופנית גם בבית.

 


גן "פתחו את השער": "היום צעדנו אל הגן ושמרנו על העולם" - עבור הילדים נערכה פעילות חווייתית משותפת שבסופה הוענקה לכל אחד מהצועדים מדליה:  

 
 

 


גן "כמו ים": האוטובוס הירוק של גן "כמו ים" אסף את כל ילדי הגן ואת ההורים לצעידה משותפת וחווייתית בבוקרו של יום שישי, כשהם נושאים שלטים הקוראים לכולם ללכת ברגל:

 

   

  


יום ההליכה הבינלאומי בביה"ס היסודי ממ"ד הראל
לקראת יום ההליכה למדו התלמידים על חשיבות הפעילות הספורטיבית לשמירה על הבריאות וכיצד אפשר לשלב פעילות גופנית בחיי היום-יום. בהמשך התקיימה פעילות ספורטיבית במגרש הספורט וכן פעילויות אירוביות:

 
 

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד