ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מבזקים מחיי בתי הספר, זכיות והישגים

🏆 הישג ספורטיבי מדהים: זכייה בדאבל לתיכון מקיף ג' "העמית" באליפות בתי הספר התיכוניים בכדוריד

נבחרות הכדוריד בנים ובנות מתיכון מקיף ג' "העמית" זכו ביום שישי באליפות בתי הספר התיכוניים בכדוריד. למקיף ג' יש היסטוריה ארוכה של זכיות בתחום, ולאחר 15 שנים החזירו את הדאבל ההיסטורי לעיר! כל הכבוד לתלמידות ולתלמידות וברכות למנהלת התיכון יפה ליבה, למאמן קבוצת הבנים אבנר דרורי, למאמן קבוצת הבנות רן קנון ולמאמן המקצועי של הקבוצות סער פרנקל - על תמיכתם והשקעתם בקבוצות לאורך כל השנה.

 

 

רישום לחטיבות הביניים ולמגמות על אזוריות בתיכון - תשפ"ג

בחודש פברואר החל הרישום למגמות על אזוריות בחינוך העל יסודי. הרישום נעשה באופן מקוון, בדומה לרישום שהתקיים לגני הילדים ולכיתות א'; בנוסף, החודש נפתח הרישום לחטיבות הביניים לשנה"ל תשפ"ג, ההיכרות עם המקיפים השש שנתיים מתקיימת באתרי בתי הספר.

 

גן "רעים": פרויקט ימים בינלאומיים
בגן "רֵעִים" (גן חינוך מיוחד לילדים בגילאי 5-6) מתקיימת במהלך השנה למידה מבוססת פרויקטים שמטרתה לקדם ולשפר את תפקוד הילדים בכל תחומי ההתפתחות. בתחילת השנה גיבשה מנהלת הגן, דנה גולן, רעיון לפרויקט חדש בשם "ימים בינלאומיים". מטרת הפרויקט היא הרחבת רפרטואר הידע, המשחק והחוויה של הילדים באמצעות חשיפתם לימים בינלאומיים שונים. הרציונל הוא לחשוף את הילדים לנושא על כל היבטיו באופן תואם גיל, מגוון ומהנה. לכתבה המלאה >>

     

 

מוזיאון יאיוי קוסמה בגן "פתחו את השער" 

עינב כהן, מנהלת גן "פתחו את השער" לגילאי 4-5, יזמה פרויקט ייחודי של הקמת מוזיאון בגן בהשראת עבודותיה של האמנית יאיוי קוסמה, אמנית יפנית מפורסמת בת 92 שיצרה תערוכה מהפנטת שמאופיינת בדגמים שונים של נקודות. הילדים עברו חוויית למידה מלאה, החל משלב תכנון המוזיאון ועד להקמתו בשלמותו:

     

 

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד