ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

סיום תקופת הרישום הרשמית לגני הילדים ולכיתות א', תשפ"ג

סיום תקופת הרישום הרשמית לגני הילדים ולכיתות א', תשפ"ג

בצל עליית תחלואת הקורונה בתקופת הרישום ונוכח העובדה כי שעות קבלת הקהל הפרונטליות הצטמצמו השנה, הורחבו האמצעים הדיגיטליים שאפשרו לתושבים לקבל מענה מהיר ויעיל לכל פנייה

תקופת הרישום הרשמית לגני הילדים העירוניים, לכיתות א' ולצהרונים בגנים לשנה"ל תשפ"ג הסתיימה ב-23 בינואר 2022 וכעת ניתן לסכם ולומר כי הרישום שהתבצע גם השנה באונליין והמענה הדיגיטלי הרחב שניתן לפניות ההורים הנרשמים - נחלו הצלחה גדולה! 

פרויקט רישום למוסדות חינוך התבצע בשיתוף פעולה של מינהל החינוך - מרכז רישום ושיבוץ עירוני, ואגף התקשוב העירוני שפעל בפן של יישום הטכנולוגיות.

  • סך הכל נרשמו השנה באמצעות אתר הרישום המקוון 12,500 נרשמים לגנים ולכיתות א'.
  • כ-6,800 שיחות הגיעו למוקד הרישום הייעודי ונענו ע"י נציגי/ות שירות שהוכשרו במיוחד לתקופת הרישום. זמן ההמתנה לנציג שודרג השנה והתקצר לעומת השנים הקודמות.
  • ערוץ נוסף ויעיל שנפתח לקבלת פניות ההורים היה הווטסאפ - דרכו טופלו בזמן אמת עשרות פניות.
  • בנוסף, התקיימו השנה כ-520 פגישות טלפוניות ופגישות וידאו, שהחליפו את הפגישות הפרונטליות שהתקיימו בשנים קודמות, טרום עידן הקורונה.
     

כנס היכרות וירטואלי עם מערך גני הילדים

גם השנה התקיים כנס מקוון להיכרות עם מערך גני הילדים בעיר, במעמד ראש העירייה ובהשתתפות מנהלים במינהל החינוך ואנשי מקצוע. כ-400 הורים לילדים שזוהי שנתם הראשונה במערכת החינוך העירונית (גילאי 3) השתתפו בכנס וקיבלו מענה לשאלותיהם בנוגע לגני הילדים העירוניים.  להקלטה של הכנס >

 

ימים פתוחים באתרי בתי הספר היסודיים

גם השנה, בעקבות הקורונה, התקיימו הימים הפתוחים של בתי הספר היסודיים בזום באתרי בתי הספר. בפלטפורמה זו התאפשר להורים להכיר, טרם הרישום, את מנהל/ת בית הספר ולשמוע על הייחודיות הבית ספרית, זהות בית הספר וה"אני מאמין" של כל אחד מבתי הספר היסודיים. 

 

 

שיבוצים לגני הילדים ולבתי הספר

השיבוץ לגני הילדים לשנה"ל תשפ"ג יימסר להורים במהלך חודש יוני 2022 במסרון לטלפון הנייד ובמייל. השיבוצים לכיתות א' יתפרסמו במהלך חודש מאי 2022. עם קבלת השיבוץ לכיתה א', על ההורים לרשום את הילד בביה"ס אליו שובץ. 

ניתן יהיה להגיש ערר על השיבוץ לגן/לכיתה א' על פי המועדים שיפורסמו באתר העירוני.

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד