ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

פרס חינוך מחוזי לשנה"ל תשפ"א-תשפ"ב לראשון לציון! בנוסף, פרס חינוך ארצי לביה"ס היסודי "סיני"

פרס חינוך מחוזי לשנה"ל תשפ"א-תשפ"ב לראשון לציון! בנוסף, פרס חינוך ארצי לביה"ס היסודי "סיני"

זכייה נוספת חשובה בחינוך: ביה"ס היסודי ממ"ד סיני זכה בפרס חינוך ארצי לשנת תשפ"א!

 

משרד החינוך - מחוז מרכז הכריז השבוע על זכייתן של 6 רשויות מקומיות בפרס חינוך מחוזי לשנת הלימודים תשפ"א-תשפ"ב, וביניהן ראשון לציון! הרשויות הנוספות: אבן יהודה, אלקנה, גני תקווה, נס ציונה ושוהם.

 

הפרס ניתן לראשון לציון כהוקרה על איכות ומצוינות והוא פועל יוצא של השקעה מיוחדת בקידום ושיפור מערכת החינוך ברשות ברמת הפרט והארגון.

 

ליאל אבן זהר, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך: "פרס חינוך מחוזי תשפ"א לעיריית ראשון לציון. מרגש ומשמח! זה כמובן לא היה קורה בלי כל השותפות והשותפים לעשייה: מינהל החינוך בראשות אטי אדר, עם כל מנהלות ומנהלי האגפים והמחלקות, העובדים והעובדות, נבחרת מדהימה ומסורה שלא נחה לרגע... מנהלי.ות בתי הספר והגנים וכל צוותי החינוך וההוראה..." לפוסט המלא >

 

 

********

 

זכייה נוספת חשובה בחינוך: ביה"ס היסודי ממלכתי-דתי סיני (מנהלת: ענת דהן) זכה בפרס חינוך ארצי לשנת תשפ"א, זוכה יחיד במחוז מרכז! בבית ספר סיני - בי"ס מדעי אקולוגי - מתקיים שילוב של אקלים מיטבי, הישגים ומתן דגש ראוי לציון על ערכים. בבית הספר מתקיימת בין היתר למידה פורצת גבולות, תחת הכינוי "יום שמ"ח" (שונה, משמעותי, חוויתי) - למידה הנעשית מבחירת תוכן מעולמות חווייתיים, שמעשירה את עולמם של התלמידים, כשהלמידה מתבצעת במרחבים השונים של בית הספר מחוץ לכיתות. במסגרת הלמידה מתנסים התלמידים בלימודים שונים כמו: "פייטנים צעירים", "דיגיטל" ,"תורה מדע וחלל", "עולם הבובות", "דמיון מודרך" ועוד, הכול בלמידה רב גילאית.

 


 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד