ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

רישום לגני הילדים ולכיתות א' תשפ"ג

רישום לגני הילדים ולכיתות א' תשפ"ג

ביום שני 03.01.2022 נפתחה ההרשמה לגני הילדים העירוניים ולכיתות א' לשנה"ל התשפ"ג. תקופת הרישום תימשך כשלושה שבועות עד ל-23.01.2022. במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה באתר האינטרנט העירוני. חשוב להדגיש כי אין חשיבות לסדר ההרשמה, כלומר בקשת הורה שהוזנה בתחילת תקופת הרישום תישקל באופן זהה עם בקשה שהוזנה ביום האחרון לרישום. כמו כן, המוקד הטלפוני יהיה זמין לתושבים בין השעות 08:30 ועד 16:30 בטלפון 03-9547979.

 

השנה גם תלמידי החינוך המיוחד בגנים ובבתי הספר יבצעו רישום מקוון באתר.

הרישום לצהרוני גני הילדים לשנה"ל תשפ"ג יתקיים השנה בנפרד מהרישום לגן. לאחר קבלת השיבוץ לגן, יתאפשר לבצע רישום לצהרון.

 

סדנת שירות

כחלק מהיערכות מינהל החינוך לתקופת הרישום השתתפו השנה כל עובדי מרכז הרישום ונציגי השירות הטלפוני בסדנת שירות בנושא "שירות טוב אל מול שירות מצוין" בהנחיית רויטל לב, יועצת ארגונית ומנחת קבוצות. הסדנה עסקה במתן שירות מיטבי לתושב לשם יצירת תפיסת שירות עדכנית והקניית מיומנויות למתן שירות איכותי וטיפול מיטבי בהתנגדויות.

 

כנס היכרות וירטואלי עם גני הילדים

כנס וירטואלי להורים, שיכלול היכרות עם גני הילדים, יתקיים ביום שני 10.01.2022 בשעה 20:00, קישור לכנס >

 

ימים פתוחים בבתיה"ס היסודיים - בזום

גם השנה, בשל העלייה בתחלואת הקורונה, התקיימו הימים הפתוחים בבתי הספר היסודיים בזום באתרי האינטרנט הבית ספריים. להורים ניתנה האפשרות להיכנס באופן מקוון למפגש היכרות עם מנהל/ת ביה"ס ולהתרשם מייחודיות בית הספר ומהתכניות הנלמדות בו.

 

הליך הרישום

בכניסה למערכת באתר האינטרנט יש להזין תעודת זהות של ההורה ולאחר מכן יש להקליד את מספר תעודת זהות של התלמיד וגיל הילד. יש לוודא כי כתובת התלמיד תואמת את הכתובת בפועל. בהמשך, ולצורך הגנה על פרטיות המידע, יש להקליד פרטי זיהוי נוספים. לאחר מכן, ברישום לגן לדוגמה, תוצג רשימת הגנים באזור המבוקש. יש לבחור את הגן שהנכם מעוניינים בו בעדיפות ראשונה וגן נוסף בעדיפות שנייה, לאחר מכן יש להזין פרטי תשלום בכרטיס אשראי. בסיום התהליך יישלח מסרון לנייד שלכם ובו מספר הפנייה המאשר את קליטת ההרשמה.

 

רישום מקוון לתושבים חדשים ולמשני כתובת בעיר

מערכות הרישום הטכנולוגיות מאפשרות לחסוך זמן וטרחה בהגעה פיזית לבניין העירייה. כך לדוגמה, גם השנה תושבים חדשים בעיר יוכלו אף הם לבצע רישום באמצעות אתר הרישום באינטרנט, אולם יתבקשו כשלב מקדים לבצע עדכון פרטים באמצעות טופס מקוון. הטופס יעלה לאתר האינטרנט העירוני.

 

שיבוץ

הודעה על השיבוץ לגן הילדים תפורסם במהלך חודש יוני 2022, והודעה על השיבוץ לכיתה א' תפורסם במהלך חודש מאי 2022. השיבוץ יפורסם באתר האינטרנט העירוני ואיגרת תישלח לבתיהם של ההורים, לפי הכתובת שנמסרה בעת הרישום. 

 

חינוך מיוחד

חדש! היחידה לחינוך מיוחד במינהל החינוך מפעילה "קו חם" שמספרו 054-9392202 במסגרתו יינתן מענה לשאלות הורים בנושא ועדות זכאות ואפיון של החינוך המיוחד. המענה יינתן בימי ג' בין השעות 20:00 ועד 21:30.

הורים המעוניינים לקבל מידע מקצועי בנושא ועדות זכאות ואפיון של החינוך המיוחד, מוזמנים לפנות בטלפון לעיל בשעות המענה בלבד.

 

 

למידע מלא על תהליכי הרישום לשנה"ל תשפ"ג לחצו כאן

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד