ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מכתב יום המורה למורות, למורים, ולכל צוותי החינוך בבתי הספר - תשפ"ב

יום המורה הוא יום שמוקדש לכם ונועד להביע את הערכתנו והוקרתנו על פועלכם הרב כל השנה. אתם - המורות, המורים, מנהלות ומנהלי בתי ספר וכל צוותי החינוך בעיר ראשון לציון, המגיעים מדי בוקר לבתי הספר, למפגש הבלתי אמצעי עם התלמידים - הילדים שלנו, עושים למענם יום ביומו, מתוך תחושת שליחות אמיתית ולמען הצמחת דור העתיד של מדינת ישראל.


בשנתיים האחרונות, עם פרוץ מגפת הקורונה, נאלצתם להתמודד עם אתגרים מורכבים שדרשו מכם יצירתיות בלתי מתפשרת למען הילדים שנאלצו להישאר בבתים בשל הסגרים. וגם היום – בשלהי המגיפה ועם החזרה לשגרה מסוימת, אתם אלה המתמודדים בחזית עם ההשלכות של השנתיים הללו שפגעו לא מעט בחוסנם הנפשי והלימודי של התלמידים.  אתם פוגשים את הילדים הרכים שהופכים עם השנים לנערות ולנערים בוגרים, אתם נמצאים ברגעי הקושי, האתגר, הבכי והצחוק. אתם האוזן הקשבת, המילה הטובה, המודל לחיקוי, ההשראה. אליכם הם נושאים את עיניהם, ואנחנו - מאמינים בכם, מפקידים אותם בידיכם וסומכים עליכם.


הצורך במורים טובים שייכנסו למערכת היה ועודנו יעד חשוב עבורנו. יצאנו זו השנה השנייה, בתכנית מור"ל - מורים ראשון לציון - להסבת אקדמאים תושבי העיר להוראה. אנו מעודדים כניסה של הון אנושי איכותי לתוך מערכת החינוך העירונית המצוינת שלנו, לטובת השתלבותם בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים.


מורות ומורים יקרים, צוותי חינוך: אנו מבקשים להודות לכם ביום מיוחד זה על שאתם חלק מנבחרת החינוך העירונית שלנו בראשון לציון. תודה על כך שאתם בוחרים במקצוע מדי יום. תודה על ההשקעה ועל המסירות. תודה על שאתם רואים את התלמידות והתלמידים, שומרים גבולות ולא מוותרים להם ועליהם. תודה על ההכלה, הסבלנות, הרגישות. תודה שאכפת לכם, תודה שאתם שם. אנחנו מעריכים אתכן ואתכם ואנחנו כאן בשבילכן ובשבילכם, בדיוק כמו שאתם עבור התלמידות והתלמידים ילדי העיר.

 

שלכן ושלכם, בהוקרה ותודה,


רז קינסטליך, ראש העירייה
ליאל אבן זהר, סגנית ומ"מ ראש העירייה, מחזיקת תיק החינוך
אטי אדר, ראש מינהל החינוך
מיכל קלדרון, חברת מועצה מחזיקת תיק חינוך ממלכתי דתי
אלי פולק, מנכ"ל החברה העירונית

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד