ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מכתב יום המורה לגננות, לסייעות ולכל צוותי החינוך בגנים - תשפ"ב

יום המורה הוא יום שמוקדש לכם ונועד להביע את הערכתנו והוקרתנו על פועלכם הרב כל השנה. אתם - הגננות, הגננים, המטפלות, הסייעות וכל צוותי החינוך בגני הילדים, במעונות ובצהרונים - שמגיעים מדי בוקר ועושים למען הילדות והילדים הרכים מתוך תחושה של שליחות ולמען הצמחת דור העתיד של מדינת ישראל, בגיל החשוב ביותר של החינוך, והמשפיע ביותר על התפתחותם של ילדינו.


בשנתיים האחרונות, עם פרוץ מגפת הקורונה, נאלצתם להתמודד עם אתגרים מורכבים שדרשו מכם יצירתיות בלתי מתפשרת למען הילדים שנאלצו להישאר בבתים בשל הסגרים. וגם היום – בשלהי המגיפה ועם החזרה לשגרה מסוימת, אתם אלה המתמודדים בחזית עם ההשלכות של השנתיים הללו שפגעו לא מעט בחוסנם הנפשי של הילדות והילדים שלנו.

 
אנו מודעים לכובד האחריות שמוטלת על כתפיכם ומבינים את הקושי שבעשייתכם ואת אתגרי המקצוע: אתם פוגשים את הילדים הרכים בתחילת דרכם במערכת העירונית, אתם נמצאים שם כדי לקבל אותם מדי בוקר בחום, אהבה, ליטוף ומילה טובה, אתם העוגן והדמות המשמעותית אליה הם נושאים את עיניהם.


ביום מיוחד זה אנחנו מבקשים להודות לכם על כל יום שלכם כחלק מנבחרת החינוך העירונית בראשון לציון. תודה על כך שאתם בוחרים במקצוע מדי יום. תודה על ההשקעה ועל המסירות. תודה על כך שאתם מטפחים את הילדות והילדים, השתילים הקטנים, ומשקים אותם באהבה עד שהם צומחים. תודה על שאתם נוטעים בהם ביטחון. תודה על ההכלה, הסבלנות, הרגישות.


תודה שאכפת לכם, תודה שאתם שם. העיר כולה מודה לכם, ואנחנו כאן בשבילכן ובשבילכם, בדיוק כמו שאתם עבור ילדות וילדי העיר.

 

שלכן ושלכם, בהוקרה ותודה

 

רז קינסטליך, ראש העירייה
ליאל אבן זהר, סגנית ומ"מ ראש העירייה, מחזיקת תיק החינוך
אטי אדר, ראש מינהל החינוך
מיכל קלדרון, חברת מועצה מחזיקת תיק חינוך ממלכתי דתי
אלי פולק, מנכ"ל החברה העירונית 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד