ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

יום המורה תשפ"ב בתמונות ובמילים

מדי שנה מציינים גני הילדים ובתי הספר את חגיגות יום המורה - יום שבו כולנו מביעים הוקרה והערכה לכל צוותי החינוך בעיר: מנהלות ומנהלים, מורות ומורים, גננות וגננים, סייעות, מטפלות, מדריכות, רכזות, צוותי מינהלה ועוד. 

 

שובר הוקרה למורים

יום המורה תשפ"ב - עיריית ראשון לציון ומינהל החינוך העניקו לכ-4,000 מורות ומורי העיר זוג כרטיסים למימוש בהיכל התרבות ראשון לציון, בהוקרה ליום המורה 2021.

 

ערב הוקרה

ב-26 בדצמבר תקיים החברה העירונית ערב הוקרה מיוחד לצוותי הסייעות, הגננות והמטפלות בגנים, בצהרונים ובמעונות היום.

 

מורים שחוללו שינוי

משרד החינוך ציין השנה ביום המורה מורים וגננות שהובילו יוזמה שחוללה מציאות חדשה או תיקון של המציאות הקיימת. בין המורים שזכו להוקרה נמצאים השנה מורה וגננת מראשון לציון:

  • עופר דובר , מורה מתיכון "יגאל אלון" מקיף ו' - עופר יצר יוזמה ייחודית ללימוד השפה העברית עבור תלמידים מהחברה הערבית. במסגרת המיזם, אליו הצטרפו 30 מורים נוספים, הוא מעביר שיעור טלפוני לתלמידי תיכון מטייבה כדי לסייע להם לשלוט בשפה העברית.
  • יפה קפח , גננת בגן "זמרת הארץ" לחינוך ממלכתי דתי - יפה מקדמת יוזמה חברתית מרגשת "מסירים גדרות" לשילוב ילדים עם צרכים מיוחדים יחד עם תלמידי הגן אותו היא מנהלת. היא הסירה את הגדר המשותפת לשני הגנים (הגן שלה וגן נוסף, המיועד לילדים עם צרכים מיוחדים) כדי לאפשר לתלמידים לשחק יחד זה עם זו בחצר המשותפת, ולהתחבר זה עם זו.

לראשונה בארץ: ראשון לציון חגגה גם את יום המנהל.ת

ביום א', 28 בנובמבר 2021, ציינו במרכז פסג"ה ראשון לציון את יום המנהל.ת. "הפתענו את מנהלי בתי הספר שתמיד דואגים לכולם וגרמנו להם לעצור רגע לפני חופשת החנוכה, להיפגש, לדבר, לצחוק, לאכול ברוגע ולשיר ביחד. כל מנהל קיבל מתנה ברכה ייחודית מעוצבת מהצוות שלו. הברכות נאספו בקפידה מכל צוותי ההוראה בעיר". ראו מטה סרטון יום המנהל בראשון לציון

 

 

לפניכם חגיגות יום המורה תשפ"ב בגני הילדים ובבתי הספר:

בגני הילדים העירוניים - הילדים וההורים אומרים תודה!

 
 
 
 
 
 

 

בית ספר איתמר

ההורים בביה"ס היסודי איתמר הכינו למורים ולכל צוותי החינוך בביה"ס ארוחת בוקר עשירה וטעימה, הגישו ורד לכל מורה והקרינו מצגת מרגשת מכל תלמידי בית הספר וההורים. 

 
 
 

 

בית ספר חמ"ד זבולון המר

הנהגת ההורים בבית ספר זבולון המר הפתיעה את צוות המורים במיטב מטעמים בחדר המורים ובהבעת תודה אישית לכל מורה ומורה. יו"ר הנהגת ההורים אורטל שמש וסגניתה חן זינגר הביעו מילות הערכה והוקירו את עבודת הצוות החינוכי.  

 
 

 

תיכון מקיף ז' רביבים

בלה בסן , מנהלת המקיף: "בוקר מרגש מאוד! לכבוד יום המורה זכינו לבוקר של אהבה והוקרה של התלמידים וההורים, קהילת רביבים. התלמידים וההורים שלנו פינקו את צוות המורים והעובדים של קריית החינוך מקיף ז' רביבים. למורים חיכתה הפתעה נעימה: קבלת פנים חגיגית, חמה ואוהבת, ארוחה כיד המלך ושי אישי.
הורים יקרים, תודה על ההתגייסות שלכם, על הנכונות, ההתנדבות, סידור חדר המורים והמילים החמות. תודה מיוחדת ליניב עזרן, יו"ר הנהגת ההורים ולהורים שהגיעו לעצב את חדר המורים באופן מושלם. מודים מעומק הלב על הפרגון שהענקתם לנו ביום המורה". 

 

   
 

 

בית ספר מישור הנוף

 
 
 

 

 

יום המנהל/ת תשפ"ב בראשון לציון:

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד