ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

פרויקט סיוע בני הנוער לעסקים הקטנים במשבר הקורונה - תגובות לפרויקט

לינוי עוז מכיתה י' מקיף ג', מספרת: "הגענו לחנות שבה מוכרים אוכל לחיות באהבה גדולה. כשצילמתי את הסרטון הבנתי שהולכת להיות לנו פרסומת נהדרת ויפה ואני באמת חושבת שאנשים יאהבו את זה. אני שמחה שיש לנו את האפשרות לעזור לחנויות לצמוח ולשגשג".

נועה פרץ, תלמידת מקיף ח', הוסיפה: "היינו בחנות לכלי בית ובעלת החנות ממש התלהבה מהרעיון, היא אמרה לנו שאנחנו חמודות ושמחה שאנחנו פותחות לה דף אינסטגרם".

ד"ר אפי משה, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק קידום עסקים בעיריית ראשון לציון: "אני מלא גאווה בתלמידים שלוקחים חלק באחת מהמטלות החשובות ביותר בתקופת הקורונה. מדובר ביוזמה ערכית וחינוכית כאחד שתאפשר לנו כאחראים על הסיוע לעסקים, ללמוד, דרך התלמידים, על בעיותיהם ומצוקותיהם של העסקים בתקופה הקשה הפוקדת אותם. כפועל יוצא יפעל האגף לקידום עסקים לסייע לבעלי העסקים במגוון דרכים. אני פונה מכאן לכל בעלי העסקים בעיר לקבל את התלמידים, הרוצים בטובתם, בסבר פנים יפות ולשתף איתם פעולה למען הצלחת הפרויקט".

דני מרון, מנהל אגף רישוי וקידום עסקים מברך את התלמידים על המעורבות החברתית למען העסקים הקטנים. "עסקים מקומיים הם עמוד השדרה של קהילה עירונית משגשגת היות ורובם מנוהלים ע"י תושבים מקומיים ומעסיקים רבים מתושבי העיר ולכן כל השקעה עירונית המבוצעת בעסקים אלו נשארת בעיר וממשיכה לתמוך בפעילות הכלכלית בה. פעילות התלמידים תאפשר לנו להתמקד בעסקים החווים קשיים כלכליים עקב משבר הקורונה ולהציע להם להתקשר עם יועצים במימון עירוני על מנת לצלוח את החזרה לשגרה ולחזור לפעילות מלאה".

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד