ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

פתיחת שמרטפיות לילדי צוותי החינוך המיוחד וחלוקת ערכות פעילות לילדים בבידוד

פתיחת שמרטפיות לילדי צוותי החינוך המיוחד וחלוקת ערכות פעילות לילדים בבידוד

פתיחת שמרטפיות לילדי צוותי החינוך המיוחד, מב"ר אתגר ואסף הרופא

עיריית ראשון לציון, בהובלת מינהל החינוך ובסיוע מינהלים נוספים בעירייה, פתחה במהלך הסגרים שהוטלו על המדינה שמרטפיות לילדי צוותי החינוך בבתיה"ס ובכיתות החינוך המיוחד, לילדי צוותי ההוראה בכיתות אתג"ר ומב"ר וכן לילדי עובדי בית החולים אסף הרופא. זאת, במטרה לאפשר פתיחת מסגרות החינוך המיוחד וכיתות מב"ר ואתגר באופן רציף גם במהלך הסגר, וכן על מנת להבטיח פעילות רציפה של עובדי בית החולים.

 

סה"כ נפתחו לילדי עובדי החינוך המיוחד 2 גנים ו-17 שמרטפיות בבתי הספר. יצוין כי השמרטפיות נועדו הן לילדי העיר והן לילדי עובדים חיוניים מחוץ לעיר. השמרטפיות פעלו בקבוצות קטנות של עד 8 תלמידים בין השעות 07:30 ועד 14:00 וכללו: הפעלות, עזרה לילדים בשיעורי הבית ובכניסה לשיעורי זום ועוד. 

 

בתמונה: ילדי השמרטפית במקיף י"א במפגש סיום מחזור

 

 

חלוקת ערכות פעילות לילדים השוהים בבידוד

עיריית ראשון לציון יצאה לאחרונה ביוזמה שנועדה לשמח ילדים השוהים בבידוד: חלוקת ערכות פעילות לבתים. זוהי פעילות משותפת של מינהל קהילה, ראשי מינהלות שירות לתושב ומינהל החינוך - תלמידי המעורבות החברתית - שבמסגרתה חולקו 1,800 ערכות פעילות לבתיהם של ילדים השוהים בבידוד, כאשר המטרה היא לשמח את הילדים ובני משפחותיהם ולהעביר להם בצורה נעימה את השהות בבידוד. הערכות כללו: משחקים, פאזלים, חוברות צביעה, צבעים ועוד.

 

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד