ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

במינהל החינוך נערכים לקראת רישום למוסדות החינוך לשנה"ל תשפ"ב

ביום חמישי 14.1.2021 תיפתח ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' ולצהרונים בגני הילדים לשנה"ל תשפ"ב. תקופת הרישום תימשך כשלושה שבועות עד ל-3.2.21. במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה באתר האינטרנט העירוני. חשוב להדגיש כי אין חשיבות לסדר ההרשמה, כלומר בקשת הורה שהוזנה בתחילת תקופת הרישום תישקל באופן זהה עם בקשה שהוזנה ביום האחרון לרישום. כמו כן, המוקד הטלפוני יהיה זמין לתושבים בין השעות 8:30  ועד 16:30 בטלפון 03-9547979. על רקע התפשטות נגיף הקורונה, לא תתקיים השנה קבלת קהל בתקופת הרישום. ניתן לפנות למרכז הרישום והשיבוץ במינהל החינוך בכל אחת מדרכי יצירת הקשר המופיעות באתר (צור קשר רישום גנים / צור קשר רישום כיתה א').

סדנת שירות

כחלק מהיערכות מינהל החינוך לתקופת הרישום השתתפו השנה כל עובדי מרכז הרישום ונציגי השירות הטלפוני בסדנת שירות בנושא "שירות – הלב הפועם של הרשות" מאת דבורית נבו, מרכזת ומנחה קורסי קידום איכות השירות ברשויות מקומיות. הסדנה עסקה במתן שירות מיטבי לתושב לשם יצירת תפיסת שירות עדכנית והקניית מיומנויות למתן שירות איכותי.

 

ימים פתוחים - בזום

גני ילדים

כנס וירטואלי להורים, שיכלול היכרות עם גני הילדים, יתקיים ביום שני (25.1) בשעה 20:00, קישור לכנס יתפרסם סמוך למועד הרישום.

כיתות א'

השנה מתקיימים הימים הפתוחים בבתי הספר היסודיים בזום באתרי האינטרנט הבית ספריים. מידע מפורט על כך באתר העירוני.

 

הליך הרישום

בכניסה למערכת באתר האינטרנט יש להזין תעודת זהות של ההורה ולאחר מכן יש להקליד את מספר תעודת זהות של התלמיד וגיל הילד. יש לוודא כי כתובת התלמיד תואמת את הכתובת בפועל. בהמשך, ולצורך הגנה על פרטיות המידע, יש להקליד פרטי זיהוי נוספים. לאחר מכן, ברישום לגן לדוגמה, תוצג רשימת הגנים באזור המבוקש. יש לבחור את הגן שהנכם מעוניינים בו בעדיפות ראשונה וגן נוסף בעדיפות שנייה, לאחר מכן יש להזין פרטי תשלום בכרטיס אשראי. בסיום התהליך ישלח מסרון לנייד שלכם ובו מספר הפנייה המאשר את קליטת ההרשמה.

 

רישום מקוון גם לתושבים חדשים ולמשני כתובת בעיר

מערכות הרישום הטכנולוגיות מאפשרות לחסוך זמן וטרחה בהגעה פיזית לבניין העירייה. כך לדוגמה, השנה לראשונה תושבים חדשים בעיר יוכלו אף הם לבצע רישום באמצעות אתר הרישום באינטרנט, אולם יתבקשו כשלב מקדים לבצע עדכון פרטים באמצעות טופס מקוון. הטופס יעלה לאתר האינטרנט העירוני.

 

שיבוץ

הודעה על השיבוץ לגן הילדים תפורסם במהלך חודש יוני 2021, והודעה על השיבוץ לכיתה א' תפורסם במהלך חודש אפריל 2021. השיבוץ יפורסם באתר האינטרנט העירוני ואיגרת תישלח לביתכם, לפי הכתובת שנמסרה בעת הרישום.  

 

למידע מלא על תהליכי הרישום לשנה"ל תשפ"ב לחצו כאן.

מרכז הרישום והשיבוץ במינהל החינוך כאן בשבילכם, ויעשה הכול על מנת להקל עליכם את תהליך הרישום. בהצלחה!

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד