ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

דבר אליי בפתגמים: פעילות יום השפה העברית בבי"ס רננים

דבר אליי בפתגמים: פעילות יום השפה העברית בבי"ס רננים
במהלך חודש השפה העברית קיבלה את פני הבאים לבית ספר רננים תצוגת מיצגים יצירתית ויפה במיוחד, פרי עבודה כיתתית, בה נבחר והוצג פתגם בעברית בצורה חזותית.

ביום פעילות השיא שהוקדש לניבים ופתגמים בשפה העברית, אותו בנו והבילו מחנכת כיתה ה'1 קרן ברה ורכזת התקשוב אני חזן, בסיוע מדריכת התקשוב, נירית האן, התכנס כל בית הספר לפעילות מהנה שנפתחה בטקס קצר ולאחריו פיזור ועבודה בתחנות מתוקשבות וביצוע משימות שונות.  

 

תלמידי כיתה ה'1, וביניהם נציגי נבחרת "מנהיגוטק", אשר הכינו את הפעילות המתוקשבת, הפעילו הסבירו וסייעו במילוי המשימות בכל תחנה. הפעילות המתוקשבת רוכזה באתר הבית ספרי וכללה פתרון פאזלים במחשב וזיהוי הפתגם המסתתר בתמונה, הכנת בול מעוצב, משחקי זיהוי אוצר מילים, משחק זיכרון מקוון, חידונים מתוקשבים על ניבים ופתגמים.

 

בנוסף ביקרו התלמידים בתצוגת הפתגמים והניבים, שיחקו במשחקי קופסה וצבעו כרזה בית ספרית עם חידושי מילים. לסיכום, התכנסו כל התלמידים ברחבת בית הספר לשירה בציבור עם שירים מוכרים ואהובים.


ניכר היה כי הפעילות המגוונת תרמה והעשירה את התלמידים, והם נהנו להתנסות, ליצור ולחלוק את התוצרים ושאלו בציפייה מתי תתקיים הפעילות הבאה.

 

 
 
 
 
 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד