ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מקום 4 לתיכון נעמת ראשון לציון בגמר תחרות ארצית בתכנון רשתות

10/04/2016
מקום 4 לתיכון נעמת ראשון לציון בגמר תחרות ארצית בתכנון רשתות

 

בחודש אפריל 2016 התקיימה, לראשונה בישראל, אליפות IT ורשתות תקשורת ביוזמת משרד החינוך, בשיתוף "סיסקו" ובהשתתפות תלמידים מרחבי הארץ, המהווים את דור העתיד של ה-IT הישראלי. לשלב הגמר עלו 60 תלמידי ותלמידות מגמות תקשוב (כיתות י"א-י"ב) מ-20 בתי הספר ברחבי הארץ. מראשון לציון השתתפו בתי הספר: תיכון נעמת ראשון לציון ומקיף ה' אמירים. התחרות התקיימה במשרדי חברת ההייטק הבינלאומית "סיסקו" (Cisco).

 

במסגרת האליפות נדרשה כל נבחרת בי"ס (3 תלמידים בכל נבחרת) להתמודד בזמן אמת עם חמש משימות וירטואליות מאתגרות בנושאים השייכים לעולמות התוכן של תחום ה-IT ורשתות תקשורת, כגון: רשתות מקומיות ולא מקומיות, הגדרות אבטחה ועוד.


תלמידי מגמת התקשוב מנעמת הציגו רשת של חברת הייטק גלובלית בעלת מספר סניפים ושלוחות ברחבי העולם וברמות היררכיה שונות של בעלי התפקידים באותה חברה. השופטים בתחרות התרשמו מהיכולות של תלמידי נעמת בתכנון רשתות מורכבות מאוד, שירותים קריטיים, מחקר והטמעת טכנולוגיות והעניקו לתלמידים את המקום הרביעי והמכובד!


בסיום אמרו התלמידים: "התרגשנו מאוד להגיע לגמר בתחרות ארצית זו. אנו מודים לצוות החינוכי של התיכון על הליווי לכל אורך הדרך. מעבר לתחרות זכינו לסייר בסיסקו, חברת הייטק עולמית מובילה, ואף קיבלנו הצעות עבודה עתידיות".

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד