ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

תחרות ה-CAD הארצית הראשונה בישראל: מקום שני לתיכון ומכללה טכנולוגית נעמת ראשון לציון

תחרות ה-CAD הארצית הראשונה בישראל: מקום שני לתיכון ומכללה טכנולוגית נעמת ראשון לציון

מיכאל פוגודין, תלמיד כיתה י"א 1 מתיכון ומכללה טכנולוגית נעמת ראשון לציון, זכה במקום השני הארצי בתחרות תכן דיגיטלי - CAD


ב-9.5.16 התקיימה לראשונה בישראל תחרות תכן הנדסי דיגיטלי (CAD) מטעם משרד החינוך, המינהל למדע וטכנולוגיה - מגמת מכונות. התחרות נערכה במרכז הטכנולוגי "עתיד" חיפה והשתתפו בה יותר מ-50 תלמידים בכיתות י' עד י"ד מ-30 בתי ספר ברחבי הארץ. ייצגו את ראשון לציון בתחרות תלמידי בית ספר התיכון והמכללה הטכנולוגית נעמת.


המתמודדים נדרשו להפגין ידע טכנולוגי בשתי קטגוריות: תיכון ומכללות, ובמספר קריטריונים בכל קטגוריה. תלמידי נעמת התמודדו בקטגוריית התיכון עם משימה מאתגרת: להציג גוף תלת-ממדי מורכב ביותר, עליו עבדו במשך כ-3 שעות.
בסיום התחרות הוענק המקום השני והמכובד במצוינות כללית לתלמיד מיכאל פוגודין מכיתה י"א 1 מתיכון טכנולוגי נעמת. ביה"ס זכה למלגה בסך 2,000 ש"ח לרכישת ציוד טכנולוגי.

 

הזכייה בקריטריון "מצוינות כללית" היא שקלול של הקריטריונים יצירת גוף תלת ממדי, יצירת היטלים וחתכים של הגוף, יכולת ביצוע שינויים, עריכת גיליון עבודה, אסתטיקה מקוריות וחדשנות.


אראלה גליקמן שאול, מנהלת תיכון ומכללה טכנולוגית נעמת: "הישג מרשים זה מהווה ציון דרך משמעותי ללמידה הייחודית של צוות ביה"ס ושל תלמידי התיכון והמכללה הטכנולוגית נעמת בתחומים טכנולוגיים מתקדמים. בהישג זה בא מתקיים חזון ביה"ס שחרוט על דגלנו - הכנת הלומדים בכיתות י' עד י"ד להשתלבות בעולם הקריירה הטכנולוגית הנדרש במשק הישראלי, על מנת לחזק את המשך העשייה של מדינת ישראל בתחומים טכנולוגיים פורצי דרך. צוות מורים מקצועי ומסור מאין כמוהו מצליח לפתוח אצל תלמידינו את 'דלת' ההצטיינות שקיימת בהם. תודה למורים שעמלו שהכינו את התלמידים".

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד