ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

ZOOM IN - פרויקט קולנוע חברתי

ZOOM IN - פרויקט קולנוע חברתי

במסגרת תכנית "התפתחות אישית ומעורבות חברתית" התקיים ב-4.4.16 ערב של קולנוע חברתי במועדון "התדר" באגף נוער וצעירים בעיר. בערב הקולנוע הוצג פרויקט ZOOM IN - פרויקט פדגוגי המשלב עשייה חברתית בו לקחו חלק תלמידי מגמת הקולנוע בתיכון "רביבים" מקיף ז'. פרויקט "ZOOM IN" הוא שיתוף פעולה בין אגף נוער וצעירים בעירייה, מועדון "התדר" ומגמת הקולנוע והטלוויזיה בקריית החינוך השש שנתית "רביבים" מקיף ז'.


במהלך הערב הוקרנו חמישה סרטים תיעודיים אותם צילמו וערכו תלמידי כיתה י"א ממגמת הקולנוע בתיכון "רביבים". בסרטונים מתועד סיפור חייהם יוצא הדופן של חמישה אנשים, תושבי ראשון לציון, שתרמו תרומה משמעותית לקהילה. בין הדמויות שתועדו: בובה לוי - אם חד הורית ל-4 ילדים, מייסדת מיזם "הקול הנשי" המסייע לאימהות חד-הוריות; דור בן שטרית - רכז פעילויות ספורט לילדים בעלי מוגבלויות ושחקן כדורסל בכיסאות גלגלים בעצמו; ואיציק דדוש - נכה צה"ל, עיוור וקטוע רגל, פעיל חברתית על אף מגבלות איתן הוא נאלץ להתמודד.


ירון יעקובי, רכז מגמת קולנוע בתיכון רביבים: "זה זמן רב שקיים בי הרצון לשלב בין פרויקט חברתי לבין תהליך הלמידה והעשייה הקולנועית שלנו במגמה. הרעיון של הפרויקט הוא להפנות זרקור אל האנשים אשר נותנים מכל הלב וחשוב שסיפורם יישמע. במשך כחודש תלמידי המגמה חקרו, צילמו וערכו את כל הסרטים, באורך של כ-10 דקות כל סרט, כשהשיא היה כמובן הקרנת הסרטים בנוכחות הגיבורים עצמם".


צפו בסיפורה של אחת הדמויות:

  צפו גם בסיפורם של: דור בן שטרית, איציק דדוש, דוד אביי, מתן מורדקוביץ.


לצפייה בתמונות מהאירוע לחצו כאן


 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד