ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

פרס חינוך מחוז מרכז יוענק לתיכון ומכללה טכנולוגית נעמת לשנת הלימודים תשע"ז

וועדת פרס חינוך מחוז מרכז ביקרה בתיכון ומכללה טכנולוגית נעמת ראשל"צ בתאריך 9.11.16. הוועדה ביקרה במגמות הנדסת מכונות-רובוטיקה, תקשוב-ניהול רשתות וסייבר, עיצוב אמנות וטיפוח החן.

כמו כן, הוועדה ביקרה בשיעורי מקצועות הליבה מתמטיקה ולשון וצפתה בהערכה חלופית והוראה דיפרנציאלית, ואף נפגשה עם בעלי תפקידים, בוגרים, תלמידים והורים.

 

סגן המנהלת, מר מאיר מרדלר, תיאר את התוכנית הפדגוגית הייחודית שהובילה לעלייה באחוזי הבגרות ומאפשרת לתלמידים להמשיך ללימודי יג'-יד' בכיתות מכללת תקשוב-סייבר ובניית מכונות-רובוטיקה בביה"ס, וציין את הישגי המגמות בתחרויות השונות מטעם משרד החינוך.

רכזת החינוך החברתי, כרמלה גולדשטיין, הציגה את תוכנית ההכנה לצה"ל, שהובילה לעלייה המשמעותית ל90% גיוס, וכן את הפעילויות לחיזוק זהות יהודית ציונית ודמוקרטית בביה"ס.

יועצת ביה"ס, עינת הירשפלד, הדגישה את ייחודיות מתן המענה הפסיכודידקטי על פי צרכי התלמידים.

העובד הסוציאלי של ביה"ס, ליאור חקנזר, סיפר על תוכניות ייחודיות כמו גלישת גלים ורכיבה על סוסים לטובת חיזוק החוסן של התלמידים.

רכז המעורבות החברתית, עמית מלמד, סיפר על תוכנית ייחודית שפותחה בביה"ס לטובת התנדבות בקהילה, כולל פרס פעיל מחוזי לתלמיד ביה"ס, ירין כהן. בנוסף, כמורה לחינוך גופני, תיאר עמית את ההישגים בתחרויות ספורט של מחוז מרכז, כולל זכייה של נבחרת ה"כדורשת" בנות ועלייה לגמר לנבחרת טניס שולחן הבית ספרית.

רכזת התאמות הלמידה וההיבחנות ורכזת הבגרויות, אסתי בורגן, תיארה את נושא מתן המענה לתלמידים בעלי קשיי למידה באופן בו כל תלמיד מסוגל לגשת לבחינות הבגרות עם כל ההתאמות המגיעות לו ועל המעקב והליווי האישי לקראת מבחני הבגרות בכל המועדים.

בוגרי בית הספר סיפרו על המהפך המשמעותי שחולל ביה"ס בעתידם, על שילובם בחברות הייטק, על סיום תואר הנדסאים ואף המשך לימודים לתואר ראשון ולתואר מהנדס, וכן פתיחת עסקים עצמאיים בתחום עיצוב השיער.

 

במכתבה ציינה וועדת הפרס: "התרשמנו מאוד מהעשייה החינוכית המגוונת, מהאקלים הבית ספרי, מחזון ביה"ס וממסירות הצוות הפדגוגי ופעילותו לקידום תלמידי ביה"ס. קבלו את הערכתנו הרבה על העשייה החינוכית".

 

 


 
 
 
 
 
 
 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד