ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

ניצחונות לנבחרות הכדורסל של הגימנסיה הריאלית בפתיחת העונה

קבוצות הבנים והבנות ממקיף א' פתחו את העונה בניצחונות. בעונה האחרונה שתי הקבוצות הגיעו לגמר וקבוצת הבנים אף זכתה להניף את הגביע בגמר אליפות הארץ לבתי הספר התיכוניים

נבחרות כדורסל הבנים והבנות של הגימנסיה הריאלית (מקיף א') פתחו את העונה בניצחונות באולם הביתי במשחק אשר שודר בשידור ישיר בטלוויזיה. נבחרת הבנות פתחה את המשחק הראשון בניצחון 64-47 על נבחרת עמק חרוד. נבחרת הבנים, אלופת בתי הספר התיכוניים בארץ, המשיכה באותה מגמה וניצחה את בית הספר היובל הרצליה בתוצאה המרשימה 80:41.
בתואר השחקנים המצטיינים במשחק (MVP) זכו גאיה סלס מנבחרת הבנות וים מדר מנבחרת הבנים.

מגמת הכדורסל של הגימנסיה הריאלית הוקמה לפני 24 שנים על ידי זיו ארז, מאמן כדורסל בכיר והרכז המקצועי של מגמת הכדורסל בביה"ס. הנבחרת היא היחידה בראשון לציון המשחקת בליגת העל לתיכוניים מאז היווסדה.

מנהלת הגימנסיה הריאלית דליה ישעיה: "השחקנים והשחקניות ראויים להערכה על משחק של הקרבה ונחישות יוצאי דופן. אלה חלק מהערכים, ברוח חזון בית הספר, אותם מקנים המאמנים לשחקנים ולשחקניות הלומדים במגמת הכדורסל ומשחקים בנבחרות ביה"ס. אין ספק שעבודתם המקצועית והמחויבות שלהם לקידום המקצועי והאישי של השחקנים הם דוגמה ומופת שאין להם אח ורע, ולראיה - ההישגים המרשימים של נבחרות הכדורסל".

 

לגלריית תמונות לחצו כאן

 

 
 
 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד