ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

ערב משפחות בבית ספר "תרבות"

ערב משפחות בבית ספר "תרבות"

מפגשי הורים, תלמידים ומורים התקיים באופן מקוון לכל כיתות בית הספר בנושא "המשפחה שלי כמעניקת חוסן אישי"


יום המשפחה, החל בל' בשבט, היה סיבה טובה לחגוג, להתכנס יחד, לחוש שוב את הקרבה ולהוקיר ולברך על המשפחה של כל אחד ואחת מתלמידי בית הספר. המורים בבית הספר היסודי "תרבות" יזמו מפגשים מקוונים בשעות הערב בהם נפגשו הורים ותלמידים יחד ויצרו שעה של קשר, חיבור, הודיה, התרגעות, וחיבוק חם בין הורים וילדיהם.

 

המפגשים היו מגוונים וכללו שפע פעילויות כמו קריאת סיפור, הכנת פנקייקים, הכנת מגנטים למקרר הביתי, שיח מקרב בין ההורים והילדים, שירים וחיבוקים. הדגש היה כמובן על המשפחה כמעניקה לי - כתלמיד - כוח, חוסן, חום, אהבה ו"מהווה את הדבר הכי חשוב בעולם".

 

ההורים הודו למורים בסיום המפגש במילים חמות: "תודה לך על הפעילות הכיפית. מאוד חשוב גם בתקופה לא פשוטה הזאת לגבש ילדים ולהמשיך כמה שאפשר את השגרה". "לא ידענו שאפשר להרגיש כל כך קרוב גם בזום".

 

מנהלת בית הספר, דליה ברזילאי, הודתה לכל המורים, התלמידים וההורים שלקחו חלק במפגשים מרגשים אלו ואמרה: "אנו רוצים בימים אלו להעניק לילדים ולהורים כוחות וחוסן באמצעות פעילויות יזומות. אנו מקווים להקל על השהות של הילדים בבתים ועל הריחוק החברתי הכפוי על כולנו. אני בטוחה כי העיסוק בכוחות שיש לנו מקל, מחזק ומסייע לראות את חצי הכוס המלאה בתקופה הזו ומחזק את החוסן האישי כחלק ממנהיגות אישית".

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. אורפז הילהיפ (19/02/2021 11:33:40)
אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד