ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

תלמידי בי"ס "רננים" נותנים מכל הלב

תלמידי בי"ס "רננים" נותנים מכל הלב
תלמידי בי"ס "רננים" נותנים מכל הלב

בזכות יוזמה של תלמידי "רננים", בהובלת הצוות החינוכי ומנהלת ביה"ס, לילדים המאושפזים בביה"ח אסף הרופא יהיה חג קצת יותר שמח. אימא לילדה המאושפזת במחלקה: "העליתם חיוך על פניה"

 

מצווה בחג פורים לשמוח ולשמח: במסגרת שיעורי "מפתח הל"ב" העוסקים בחשיבותו של ערך הנתינה בחודש אדר, ולקראת חג פורים, החליטו תלמידי כיתה ג'2 מבית הספר "רננים" לשמח את הילדים המאושפזים בביה"ח אסף הרופא ולחלק להם משלוחי מנות מתוקים.

 

כל תלמידי ביה"ס נרתמו למשימה. מדי בוקר עברו התלמידים בין כל הכיתות בביה"ס, אספו את דברי המתיקה מהתלמידים וארזו אותם למשלוחי מנות. לכל משלוח צורפה ברכה לאיחולי רפואה שלמה.

 

ביום ראשון 17.3.19 בשעות אחר הצהריים הגיעו תלמידי הכיתה יחד עם הוריהם אל בית החולים אסף הרופא, כשהם מחופשים ובידיהם משלוחי המנות. התלמידים עברו בין החדרים בהם מאושפזים ילדים, שרו משירי פורים וחילקו לילדים משלוחי מנות. 

 

ההתרגשות הייתה רבה. באחד החדרים בהם ביקרו, אמרה להם אימא שישבה לצד בתה: ''באתם בדיוק בזמן. בתי עצובה על כך שלא תוכל לחגוג את חג פורים עם חבריה לכיתה, ואתם העליתם חיוך על פניה".

 

מחנכת הכיתה חני פרנקל: ''אין דבר גדול ומשמעותי יותר מלחנך את הדור הבא לנתינה וליציאה מהעולם הווירטואלי לעשיית מעשה טוב עבור השני''. מנהלת בית הספר גלית זיו סיכמה את היוזמה ואמרה: ''מכל השיעורים הנלמדים בבית הספר זה השיעור שאותו יזכרו התלמידים לאורך שנים''.

 

תלמידי רננים משמחים את הילדים בביה"ח אסף הרופא
אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד