ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מסיבת חומש וסידור בבית ספר מעלה שמעוני

מסיבת חומש וסידור בבית ספר מעלה שמעוני
מסיבת חומש וסידור בבית ספר מעלה שמעוני

במשפחת "מעלה שמעוני" ההתרגשות עצומה: תלמידי שכבת א' חגגו יחד עם הוריהם את מסיבת החומש והסידור. זהו רגע משמעותי עבור התלמידים הצעירים שהחלו לא מזמן את תהליך רכישת הקריאה וכעת אוחזים בידיהם את החומש והסידור ויכולים להתפלל וללמוד באופן עצמאי

 

בבית ספר מעלה שמעוני תתמ"ד ישנה חשיבות מיוחדת לשיעורי קודש ותפילת התלמידים. ביום רביעי כ"ט אדר א' 6.3.19 התכנסו משפחותיהם של תלמידי שכבת א' לאירוע מיוחד: טקס מיוחד אשר בו קיבלו התלמידים את החומש והסידור הפרטי שלהם.


בבוקרו של יום נערך טקס מיוחד וחגיגי בפני ההורים, הכולל שירים, ריקודים וקטעים מרגשים. בטקס התברכו הילדים מפי הרב שלמה לוי, נשיא בית הספר, והתכנסו לברכה משותפת תחת טלית גדולה. לאחר הטקס התכנסו הילדים והוריהם עם הצוות הלימודי לסעודת מצווה משותפת. משם נסעו לירושלים יחד עם מנהל בית הספר הרב נתי בן דוד, מחנכות הכיתה תמר מנחם ורחל סעדון, המלמדים הרב אבירן לוי והמורה פריידי ירוסלבסקי.


בירושלים סיירו ההורים והילדים ברובע היהודי. התכנית כללה חידות להורים בשיתוף עם הילדים על ירושלים ושחקן רחוב צמוד (אביחי שלה) אשר המחיז לילדים דמויות שונות. בסיום הטיול המשותף הגיעו כולם אל הכותל המערבי. ילדי כיתה א' נשקו לכותל ונשאו תפילה למרומים, אשר ביטאה את חיבורם אל המעמד המרגש.

 

תמונות מסיבת חומש וסידור בבית ספר מעלה שמעוני
 
 
 


 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד