ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

למען הקהילה: פעילות "תאפה לי חג" בבי"ס יפה נוף

פעילות משותפת של הורים וילדים באפיית עוגות לשבת וחלוקתן לעובדי השירות הציבורי הפועלים ליד בית הספר. הפעילות שהתקיימה ביום שישי 29.12.17 היא חלק מיוזמה חברתית בדגש על ערך הנתינה. התלמידים חילקו את העוגות כהכרת תודה לפועלם של נהגי האוטובוסים, השוטרים, עובדי מד"א ומוקד 100

בי"ס "יפה נוף" מקדם את ייחודיות ערכי ביה"ס על ידי פעילויות מזמנות ערכים. בשבוע האחרון התקיימה פעילות "תאפה לי חג" בשיתוף תלמידים, הורים ואגף הנוער ובהובלת הרכזת לחינוך החברתי בביה"ס דורית שוט.

הילדים וההורים אפו עוגות לכבוד שבת, ארזו, חיברו ברכה וביום שישי יצאו לתחנות האוטובוס ברחובות ז'בוטינסקי והרצל והפתיעו את הנהגים בעוגה לשבת. כמו כן התלמידים ביקרו במוקד 100 של המשטרה ובמד"א וזכו לסיור כמחווה של תודה על העוגות.

אורנה פייגרסון, מנהלת ביה"ס: "בית הספר פועל למימוש הייחודיות הבית ספרית, והפעם בפעילות חברתית הקשורה לערך הנתינה. בחרנו להוקיר ולהודות לנהגי האוטובוס ולקבוצה של אנשים נותני שירות לציבור ולחלק להם עוגות לכבוד שבת. חדוות העשייה של התלמידים בשיתוף עם ההורים וההתרגשות שליוותה את נהגי האוטובוסים כשראו שמישהו חושב עליהם, הוכיחה כי הנתינה היא הקבלה הגדולה ביותר. נמשיך וניזום פעילויות נוספות למען סוגי קהל שונים גם בעתיד".
 

 
 
 
 

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד