ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מצוינות באנגלית חוצת-גבולות

מצוינות באנגלית חוצת-גבולות

תלמידי שכבת ה' מביה"ס יפה נוף ערכו שיחת Skype עם תלמידים מבית הספר היהודי "שערי צדק" במישיגן, ארצות הברית, במסגרת פרויקט "יחדיו"

בבית הספר "יפה נוף" פועלת תכנית "מעגלים", תכנית המקשרת בין תלמידים בישראל ובארה"ב ועוסקת בנושא זהות יהודית. במסגרת התכנית לומדים התלמידים בפרויקט "יחדיו", מתנסים בחוויית לימוד משותפת, המאפשרת להם להתלבט בנוגע לזהות שלהם עצמם, ופוגשים תלמידים יהודים החיים מעבר לים. התכנית מזמנת לתלמידים מפגש עם תכנים מעולם היהדות הרלוונטיים לחייהם, שימוש בכלים טכנולוגיים כגון אינטרנט ווידאו קונפרנס בדרך שמעודדת דיאלוג ולמידה משותפת.

ביום ראשון 3.12.17 נפגשו התלמידים "פנים אל פנים" עם חבריהם אשר מעבר לים ושוחחו איתם בצורה חווייתית באמצעות שיחת ועידה בווידאו. מנהלת הפרויקט רעות נוימן ומדריכת הפרויקט מיכל בוסי הנחו את שיחת הוועידה.

מנהלת ביה"ס, אורנה פייגרסון: במסגרת מסלולי מצוינות אישית הקיימים בבית הספר פתחנו קבוצת למידה שותפה לפרויקט "יחדיו" המקדמת הן את השפה הדבורה באנגלית והן את הקשר עם בתי ספר יהודיים בחו"ל. המפגש היה מוצלח ומרגש. כל קבוצה למדה על השנייה. אני גאה בתלמידיי ששוחחו באנגלית רהוטה ושיתפו את תלמידי ביה"ס במישיגן בתחומי עניין שונים הקשורים למדינת ישראל החוגגת 70 שנה, כמו אתרים שאהובים עליהם בארץ, מאכלים וחגים שונים שאנו חוגגים".


 

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד