ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

חגיגות כ"ט בנובמבר בבית ספר "תרבות"

בית ספר "תרבות" ציין בחגיגת בוקר ובערב פעילות הורים ותלמידים את יום החלטת האו"ם על חלוקת ארץ ישראל והקמת מדינה יהודית  ומדינה ערבית בארץ ישראל

בשירים, ריקודי הורה, הנפת דגלי ישראל וכרזות "היום בו החליט העולם על הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל" - כך התקבלו תלמידי בי"ס "תרבות" בבוקרו של יום כ"ט בנובמבר בשער בית הספר. הנהגת התלמידים הובילה את חגיגת הבוקר בשער בליוויה של רכזת החינוך החברתי אינה קוזקוב.


מורים ותלמידים רקדו יחדיו בשמחה בעקבות החלטת האומות המאוחדות, לפני 70 שנה, להכיר בצורך של העם היהודי במדינה - היא מדינת ישראל.


במהלך היום עסקו התלמידים בנושא, ובערב התקיימו מפגשי הורים תלמידים בנושא בכל הכיתות. את המפגשים הובילו תלמידי הכיתות מול ההורים תוך הפגנת ידע, יצירתיות והומור. המפגשים כללו פעולות יצירה, הבעת משאלות, גילוי אחריות כלפי המדינה וחשיבה על המשך דרכנו במדינה כמנהיגים אישיים המגלים אחריות לסביבה ולחברה.


דליה ברזילאי, מנהלת בית הספר: "אנו מחנכים את תלמידינו ללקיחת אחריות על מהלך חייהם תוך גילוי נחישות, אחריות, הצבת מטרות ובחירות מושכלות ונבונות, כשם שנהגו מנהיגי העם היהודי שהובילו להחלטת האו"ם בכ"ט בנובמבר בדבר הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל".  

 

   
   


 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד