ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

פורצי דרך בשמירה על חוף הים

בכנס בינלאומי שהתקיים בנתניה בתכנית "הדגל הכחול" ייצגו תלמידי בית הספר "חופית" את הייחודיות הבית ספרית - ים וסביבה - וסיפרו על כיתת הלימוד הראשונה בארץ שהקימו בחוף הים

תלמידי בי"ס חופית הוזמנו לכנס בינלאומי שהתקיים ב-25.10.17 בנתניה כחלק מתכנית "הדגל הכחול" על מנת להציג את הייחודיות הבית ספרית - ים וסביבה. "הדגל הכחול" היא תכנית בינלאומית למצוינות סביבתית בחופים ובמרינות. זוהי תכנית ייחודית, וולונטרית וסביבתית, שמטרתה לעורר מודעות סביבתית בקרב המשתמשים בחופים, הקהילות החיות סביבם ומנהלי החופים, ולעודד ניהול סביבתי נכון. התכנית בישראל מנוהלת על ידי ארגון Eco-ocean.


אל הכנס השנה הגיעו נציגים מ-46 מדינות שונות למטרה אחת: שמירה על החוף והים. בכנס נכחו מנהלת ביה"ס ורד חנגלי-משיח ונציגי מורים, נציגי עמותת  Eco-ocean המלווים את ביה"ס, אלי שוורצברג מנהל אגף חופים ואגמים בעיריית ראשון לציון, עידן מזרחי מחזיק תיק חופים ואגמים במועצה, הילי אגין מהרשת הירוקה ופנינה מזרחי יו"ר ההנהגה המוסדית.


התלמידים משכו את כל תשומת הלב הודות לידיעותיהם בנושאי ים וסביבה ואופן הצגת הנושאים בשפה האנגלית. עוד סיפרו התלמידים על כיתת הלימוד שהקימו בחוף הים - לראשונה בארץ - ועוררו עניין רב בקרב הנוכחים.

 
 
 

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד