ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

"יוצרים שינוי" בבי"ס מרחבים

תחרות "חביב הקהל" בדף הפייסבוק של תכנית "יוצרים שינוי ישראל" - בה מתמודדים תלמידי "מרחבים" עם 3 יוזמות שהגו. היכנסו ופרגנו ב-Like ליוזמות של "מרחבים"

 

בבית הספר היסודי "מרחבים" פעלה השנה תכנית "יוצרים שינוי" במסגרת הטמעת הייחודיות הבית ספרית - מסורת של מצוינות ישראלית מצמיחה עתי"ד (ערכים, תרבות יהודית ישראלית, ייחודיות הפרט - מצוינות אישית חברתית ודעת). "יוצרים שינוי" היא תכנית חינוכית בינלאומית שמטרתה להעצים ילדים ונוער להאמין ביכולתם ליצור שינוי חיובי בנושאים הנוגעים לליבם ורלוונטיים לחייהם. התכנית מיועדת לכיתות א'-י"ב ופועלת בכל הארץ ובכל מסגרות החינוך, בהמלצת משרד החינוך.

 

בי"ס מרחבים (מנהלת: דליה לוין) הוא היחיד בראשון לציון בו פועלת התכנית! תלמידי ביה"ס אשר משתתפים בתכנית עבדו השנה על 3 יוזמות, אשר המשותף לכולן – יוצרים שינוי במגוון תחומים שמעסיקים אותנו.


יוזמה 1
קבוצת תלמידים מכיתות ו', עם המורה רונית נתנזון, הקימו בביה"ס מרכז למידה Teach Kids. הילדים הגו את הרעיון, חשבו בעצמם על השם ואפילו תכננו את הלוגו. היכנסו ועשו להם לייק 

 

יוזמה 2
תלמידי כיתה ו', עם המורה רונית נתנזון, ארגנו "שוק קח-תן" בביה"ס אשר כל ההכנסות ממנו נתרמו למען ארגון "המלאכיות של ראשון". בכסף שנאסף הכינו פעילות הארגון סלי מזון לפסח למשפחות מעוטות יכולת והתלמידים ערכו מסיבת שבועות עם ילדי "ניצני ראשון". היכנסו ועשו להם לייק

 

יוזמה 3
תלמידי כיתות ד', עם המורה רונית עובדיה, ביוזמה "משנים באהבה" - משנים את השיח בוואטסאפ לשיח מכבד. היכנסו ועשו להם לייק

 

פרויקטים מכל רחבי הארץ מתמודדים בדף הפייסבוק של התכנית על תואר "חביב הקהל". פרויקט שיצבור הרבה לייקים, יזכה בתחרות ארצית!

 

 על מנת לקרוא על היוזמות של תלמידי "מרחבים" ולהצביע עבורם בדף הפייסבוק של התכנית:

 

היכנסו לדף הפייסבוק "יוצרים שינוי ישראל - Design for Change"
ועשו לו Like


בחרו את שלוש היוזמות של בי"ס מרחבים ועשו להן Like ו-Share !

 

מרכז למידה Teach Kids

שוק קח תן

משנים את השיח בוואטסאפ

 

 

 בהצלחה לתלמידים!

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד