ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

אינטל בבי"ס תרבות

ביום שישי 12.5.17 הגיע נציג מחברת אינטל, מהנדס חשמל במקצועו, לבית ספר "תרבות" לשיעורי היכרות, התנסות והפעלת מדפסת תלת ממד לשכבות כיתה ד'.

 

השיעור נפתח בשיחה על השימושים המגוונים במדפסת תלת ממד, בדגש על שימוש מושכל וחיובי בכל תחומי החיים. בהמשך התנסה כל תלמיד בתרגיל: תכנות ייצור מפתח תלת ממד, לצורך פתיחת כספת מלאה בחטיפים שהמפתח שלה אבד. גולת הכותרת בתרגיל הייתה הדפסת המפתח ופתיחת הכספת.

 

תלמידי שכבת ד' נותרו נפעמים מהשיעור. אחד התלמידים מספר: "יצא לי לשמוע על מדפסת תלת ממד, אבל אף פעם לא ראיתי אחת אמיתית. גם לא ידעתי שאפשר להשתמש בה ליצור חלקי גוף לרפואה, לבניין או למאכל. היה מאוד מעניין לראות איך המדפסת מדפיסה שכבה אחר שכבה".

 

מנהלת בית הספר, הגב' דליה ברזילאי, הוסיפה: "זו הייתה הזדמנות להעשיר את הידע של תלמידינו, לחשוף אותם לטכנולוגיות חדשות ולהוביל אותם צעד נוסף בהפיכתם למנהיגים אישיים. החשיפה לפעילות חברת אינטל היא עוד דרך להציג בפני תלמידינו מטרות לשאוף אליהן ולבצע מהלכים להשגתן. תודה לחברת אינטל על היוזמה המבורכת, השיעורים הועברו באופן מקצועי, מעניין ומשמעותי לתלמידים. גם אני התרשמתי מהטכנולוגיה המעניינת ומהאפשרויות הטמונות בה".

 

לאתר בי"ס תרבות

 

 

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד