ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

"מצוינות 2000" בבי"ס חתני פרס נובל

תכנית מצוינות 2000 יצרה תרבות של מצוינות בית ספרית ב"חתני פרס נובל", ופועלת בביה"ס זו השנה השישית בכיתות ה'-ו'

 

בית הספר "חתני פרס נובל" שותף ומפעיל זו השנה השישית את תכנית "מצוינות 2000 בחינוך". התכנית מיושמת בשכבות ה'-ו' ושותפים בה תלמידים בעלי רמת חשיבה גבוהה וכאלה החושבים "מחוץ לקופסה". במדעים(מורה: לירון אוחנה לוגסי) התלמידים מתנסים באופן עצמאי במגוון ניסויים, זאת לאחר שלמדו את רזי הפיסיקה של אותה יחידת לימוד. במתמטיקה (מורה: אירנה שמבל) התלמידים עונים על שאלות הדורשות חשיבה הגיונית, ובדרך זו לומדים לראות את הפתרון הנדרש מזוויות שונות.

 

תכנית מצוינות 2000 יצרה בביה"ס תרבות של מצוינות. השיעורים מתקיימים בבית הספר אחת לשבוע על ידי שתי מורות אשר השתלמו בתחום וצברו ידע רב במשך שנים. תלמידי בית הספר משכבות ה'-ו' מביעים רצון רב להיות חלק מהתכנית.

 

תלמידים הלומדים בתכנית מספרים: "בשיעור מדעים בנינו מכונית רוח מחומרים שנדרשנו לעבוד איתם על פי החוקים המשפיעים והמושפעים עליה. בנוסף ניסינו לבנות גשר מנייר שעליו תעמוד כוס מים מלאה. אנחנו מתנסים ולומדים המון בשיעורים ועבורנו זוהי חוויה!"

 

מנהלת בית הספר, הגב' דליה כהן: "בית הספר חרט על דגלו את תחום המצוינות בכל התחומים, ומכאן השאיפה לקחת חלק בתכנית הנותנת מענה למצוינים. עבור תלמידינו זוהי גאווה".
 
אתר בי"ס פרס נובל

 

 

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד