ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מקום 1 לבי"ס עדיני באליפות הסייבר הישראלית

זו השנה השנייה בה משרד החינוך יזם את אליפות הסייבר הישראלית לתלמידי ב' - יב' מתוך מטרה להגדיל את מספר התלמידים השולטים בסביבה טכנולוגית משתנה תדיר, מכירים ומתנסים ביסודות התכנות. תלמידי יסודי וחטיבות ביניים למדו תכנות בסיסי. תלמידי התיכון שיודעים כבר לתכנת, הונחו על ידי מדריכים (מנטורים) מהתעשייה כדי לשכלל יכולותיהם לרמות חשיבה גבוהות (מתוך אתר "אליפות הסייבר הישראלית").

 

את התחרות התחילו לפני מספר חודשים 1,444 בתי ספר ברחבי הארץ, לגמר שהתקיים ב-21.3.17 במעמד שר החינוך, העפילו 100 בתי ספר וכאמור קטפו ילדי "עדיני" בראשל"צ את המקום הראשון. לשלב הגמר הגיע ביה"ס עדיני בזכות השתתפות מאסיבית של  כלל תלמידי  ביה"ס מכיתות ב-ו בשעות אחה"צ, בשיעורי מחשב ובהפסקות במשך מספר חודשים.  התלמידים התמודדו עם 200 אתגרי תכנות מתוך סקרנות, נחישות והנאה כשהבוגרים חונכים את הצעירים. התלמידים חוו את עולם התכנות וכתיבת קודים תוך כדי משחק  ב-CodeMonky.
ההשתתפות הערה של כלל תלמידי "עדיני" ואיכות הביצועים העלו את ביה"ס לשלב הגמר. בתחרות הארצית שנערכה ב-21 במרץ יצגו את ביה"ס התלמידים  מתן לוי ד4, איריס ברודסקי ד1, יעל בוסידן ד4 ואלכס ברודסקי ג3. את המתמודדים ליוו יניב אשכול ג3, שוני גרינשפון ג4, דניאל סמט ג4, גיל אנגלר ד4 וגיא פרטיאן ד4. במעמד הגמר חלק כבוד שר החינוך מר נפתלי בנט לתלמידים. רצ"ב תמונת תלמידי "עדיני" עם השר במעמד הגמר.

 

מנהלת בית ספר "עדיני", רחל קידר: "מלוא הכבוד וההערכה למתמודדים שייצגו את ביה"ס ואת עירנו ראשל"צ בכבוד ומלוא ההערכה לתלמיד עדיני על נחישות, דבקות במטרה, חריצות, הגינות ועבודה משותפת. השתתפות תלמידי עדיני בתחרות הסייבר היא חלק ממדיניות ביה"ס לאתגר את תלמידיו במגוון תחומים ולהעשיר את עולמם. תלמידי עדיני מקבלים שעות מצויינות במגוון תחומים כחלק ממערכת הלימודים הקבועה ומשתתפים באליפות המתמטיקה, אליפות השחמט, תערוכת חקר במדעים ומגוון ענפי ספורט.תודה עצומה לצוות המורים המעולה של ביה"ס עדיני המשתף פעולה למען הצלחת תלמידיו. בראש, זוהר באור יקרות, המורה למחשבים יוצא הדופן שלנו, מר יוסי ברק. יוסי הביא את הברק לביה"ס עדיני. בזכות אישיותו, מסירותו, מקצועיותו, חריצותו, דבקותו במטרה ואהבתו הכנה לתלמידנו הביא יוסי את תלמידי עדיני לפסגה הארצית. יישר כח לתלמידינו, לצוות עדיני וליוסי ברק האחד והיחיד".

 

אורית טאטי, הממונה על התקשוב במחוז מרכז, משרד החינוך אמרה: "ברכות חמות למנהלת ביה"ס "עדיני" רחל קידר ויוסי ברק  - אלופי הסייבר ברמה ארצית ! גאים בכם על זכייתכם ומאחלים לכם המשך עשייה מאתגרת ומחדשת, תוך המשך התאמה לאתגרי המאה ה-21. כולנו מצפים להמשך הרחבה והעמקה של התכנית בשנה"ל תשע"ח. חיזקו ואימצו".


 

ברכות לכלל קהילת בית ספר עדיני, תלמידים, מורים והורים על זכייתם במקום ראשון בגמר אליפות הסייבר הישראלית תשע"ז במקצה כיתות ב-ד, ובמיוחד לנבחרת הסייבר הבית ספרית, אשר בניצוחו של יוסי ברק- רכז ומדריך תקשוב, ייצגה את בית הספר בהצלחה ובכבוד באירוע הגמר והובילה לניצחון מרשים.

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 (קרדיט צילום: עודד קרני)

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד