ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

תלמידי נווה עו"ז מציגים להוריהם מצוינות במתמטיקה

בית הספר נווה עו"ז השתלב השנה בתוכנית היוקרתית "מצוינות 2000" של המרכז למצוינות בחינוך. בכל יום שני לומדים תלמידי כיתות ה'-ו' במסגרת התוכנית לחשוב "מחוץ לקופסא ומאתגרים את מוחם בפתרון משימות לוגיות מסדר חשיבה גבוה.
ביום שישי, 3/3/17, התקיים בוקר חשיפה של תוכנית מצויינות  2000  להורים. זה היה בוקר של מצוינות בכל המובנים. הדרך בה הוצגה התוכנית, הכנת החומרים, ההיערכות של המורה המובילה לילך וכן הכנת הילדים לפרזנטציה. ההורים היו נלהבים ולרגעים אף נדמה היה כי "שכחו" שהם ההורים כשניגשו לפתור את המשימות בהתלהבות יתירה.

מתוך דבריה של הילה שמיר, המנחה מטעם המרכז למצוינות בחינוך:
"לצוות נווה עו"ז היקר,תודה על בוקר הורים כל כך מוצלח, מרגש וקולע למטרה, שקיימתם הבוקר במסגרת תכנית "מצוינות 2000"! תודה לדורית קראדי, מנהלת נווה עו"ז, אשר לא חוסכת מאמצים כדי לתת מענה לתלמידים החזקים בביה"ס. האופן שבו הצגת את החיבור של תכנית "מצוינות
2000" ליעדי ביה"ס וחזונו מעוררים השראה. כבר מתחילת הדרך אני נהנית לבקר בבית ספרך ולעבוד יחדיו ואני מצפה לביקור הבא. תודה ללילך סער, המורה למתמטיקה, על הוראה שוטפת בתכנית ועל הובלת המפגש היום בצורה מקצועית, מושקעת וחווייתית, כפי שהעידו כלל המשתתפים. תודה על צעידה בדרך משותפת, על למידה, פתיחות והקשבה. הנוכחות המלאה של ההורים עם ילדיהם המקסימים מעידה עד כמה טיפוח המצוינות קרוב לליבם".

דורית קראדי, מנהלת בית הספר: "התוכנית מצליחה מאוד הודות להנחיה, למוטיבציה של המורה ולמעל לכל, לסקרנותם של הילדים המצויניים שלנו.  תודה מיוחדת לברכה צויליך שנתנה בנו את האמון שנצליח להוביל את התוכנית בבית הספר בהצלחה. נמשיך בצניעות ובמקצועיות להוביל את תלמידינו למצוינות גם בשנים הבאות ונרחיב את העשייה החינוכית שלנו המטפחת את המצוינות כערך".

 


 


 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד