ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

תעודת מחצית הוענקה לצוות נווה עו"ז ממנהלת בית הספר דורית קראדי

מנהלת בית הספר נווה עו"ז, דורית קראדי, החליטה להפתיע את כל צוות המורים ולהביע את הערכתה הרבה באמצעות חלוקת תעודות מחצית, בדומה לתעודות שקיבלו התלמידים בט"ו בשבט.

ביום רביעי האחרון יצא כל הצוות החינוכי המורחב של נווה עו"ז למוזיאון נחום גוטמן ביפו. המנהלת אמרה לצוות כי הישיבה תתקיים במוזיאון ויהיה גם סיור מודרך. מה שהצוות לא ידע הוא שהמנהלת הכינה לכל אחד ואחת תעודה אמיתית עם לוגו של בית הספר , משרד החינוך והרשות, הוסיפה תמונה אישית וצירפה הערכה "בנימה אישית" לכולם ללא יוצא מן הכלל. לתעודה הצטרפה גם תשורה אישית מוועד המורים שדאג גם לתקרובת טעימה ומכובדת. לישיבה החגיגית הוזמן בהפתעה , לא אחר מאשר משה קראדי שהרצה בפני הצוות על "קבלת החלטות  במציאות משתנה". קראדי, העניק את הרצאתו זו כמחווה והערכה אישית לצוות נווה עו"ז. הצוות היה מופתע מאוד וקיבל באהבה את "המתנות " שהוענקו  לו.

דורית קראדי סיכמה :" אני אוהבת  ומעריכה את הצוות שלי והם מעניקים אותה התחושה אחר כך  לילדים ולבית הספר.  בכל מחצית אני עוברת על כל ההתייחסויות האישיות בתעודות ומציינת בפני מורי כי זהו החלק החשוב ביותר בכל התעודה. מישהו אמר פעם כי מנהיגות וחינוך מובילים באמצעות דוגמא אישית. ניסיתי להעביר את תחושותיי  לפי המימרה "נאה דורש , נאה מקיים".


  

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד