מכללת הורים ראשון לציון YouTube

הרצאות במרכז הנוער באלנס

 סדרת הרצאות במרכז הנוער באלנס להורים לילדים בגילאי בי"ס, ימי שלישי בשעה 20:30
כתובת: רחוב האחד עשר 35
מרצה: ענת מן, מאמנת אישית, מנחת קבוצות, מדריכת הורים וצוותי חינוך

ההרצאות ללא תשלום אולם מחייבות רישום מראש

 

6.11.18 גבולות זה לא בשמיים
לפעמים נראה לנו שהצבת גבולות היא משימה מסובכת. לפעמים נראה לנו שאנחנו שמים יותר מדי גבולות או פחות מדי גבולות. בהרצאה נבין למה זה בכלל חשוב ואיך נמצא את הגבולות המתאימים למשפחה שלנו, והכי חשוב - נצא עם כלים איך לעשות את זה נכון ולהישאר מרוצים.


25.12.18 לגדל ילד עם ביטחון עצמי
ילדים הם כמו שתיל קטן, אם ניתן לו אור ואהבה הוא יצמח ויפרח. כך גם ילדינו! אז איך נשקה אותם נכון? האם מספיקה רק אהבה? האם ביכולתינו להשפיע על הביטחון העצמי של ילדינו? על שאלות אלו ואחרות נקבל תשובות בהרצאה מרתקת שמאפשרת חשיבה קצת אחרת.


12.2.19 להיות הורים לילד עם הפרעת קשב
אתם קוראים לילדה והיא לא שומעת? החדר מבולגן ושוב אבדה המחברת? הוא יושב שעות מול המחשב אבל לשיעורים מוכן להקדיש 5 דקות? להיות הורה לילד עם הפרעות קשב זו משימה די מאתגרת. בואו לעשות קצת סדר, להבין מהי הפרעת קשב ואיך נכון להתמודד איתה ולהמשיך להרגיש בסדר.


2.4.19 לחיות עם מסכים
בואו נרים רגע את העיניים מהמסכים ונראה עולם שלם מלא חיים. האם ניתן לאזן זמן מסך במשפחה? מה היתרונות של מסכים? מה החסרונות ומה הסכנות? איך נפיק את המיטב מהרשת? על שאלות כאלו ואחרות נענה בהרצאה שכולה מסכים.


28.5.19 לדבר בגובה העיניים
איך מייצרים תקשורת פתוחה ומכבדת? איך מדברים בגובה העיניים ועדיין נשארים הורים סמכותיים? איך בכלל מקשיבים? לנו ההורים היכולת לקבוע את סוג התקשורת שתהיה לנו בבית. בהרצאה נבין איך מייצרים תקשורת חיובית בבית ואיך הופכים צעקה לשיחה והקשבה.

 

 

 

 

 

 

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה הרצאות במרכז הנוער באלנס: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד