יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי חירום
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

ציון לשבח לתלמידי מגמת הקולנוע במקיף ח' בפסטיבל אנימציה לילדים ונוער בשווייץ!

תלמידי מגמת הקולנוע והאנימציה בקריית החינוך ע"ש חיים בר לב מקיף ח' זכו בציון לשבח בתחרות הבינלאומית לסרטי אנימציה שהתקיימה ב-15.11.15 בציריך, שווייץ, על סרטם "ביל והחייזר" (Bill & the Alien) שנעשה בטכנולוגיית תלת-ממד.


מגמת הקולנוע ואנימציה בביה"ס היא מגמה חדשה וחדשנית, המכשירה את יוצרי הקולנוע והאנימציה של העתיד. הלימודים במגמה משלבים לימודים עיוניים ומעשיים בתחום הקולנוע והאנימציה, ומהווים פתח לתלמידים להשתלבות בעולם הדיגיטלי העכשווי, לצד פיתוח יצירתיות תוך שימוש בשפה הקולנועית והאנימטיבית.


את הסרטון "ביל והחייזר" יצרו התלמידים ירדן לאובר, יובל אלמוג, נועה מרקוביץ, ליהי זיסקוביץ, עופרי גורן, מרים נחום תו ונבו שלו במסגרת שיעורי המגמה בהדרכתו של המורה איתן גרינברג. הסרטון מספר על מפגש מקרי בין ביל השיכור לבין עובר אורח, והופק באמצעות תוכנת מאיה בטכנולוגיית תלת-ממד.


הסרטון נשלח למארגני הפסטיבל בשווייץ, שצפו בו, אהבו והחליטו להזמין את היוצרים הצעירים מישראל לתחרות שהתקיימה כאמור בחודש נובמבר בשווייץ במסגרת פסטיבל אנימציה לילדים ונוער. בתחרות הסרטון אמנם לא זכה באחד מהמקומות הראשונים, אך השופטים התרשמו ממנו מאוד והכריזו על זכייתו של "ביל והחייזר" בציון לשבח על ייחודיות ומקצועיות היצירה!


צפו בסרטון "ביל והחייזר": 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד