ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

חלוקת אייפדים למורים בחינוך המיוחד

המורים בחינוך המיוחד בבתי הספר שקמים, בלקינד וחצב וכן באשכול גנים ורד הצטרפו לתכנית "אייפד לכל מורה לחינוך מיוחד" במסגרת תכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה.


במסגרת התכנית מחלקת קרן אתנה מחשבים ניידים למורים במטרה להעצים את יכולותיהם ולחברם לטכנולוגיות המאה ה-21 בהוראה. בנוסף מעניקה קרן אתנה למורים 120 שעות הדרכה במחשבים. בחינוך המיוחד חולקו למורים אייפדים, שכן נמצא כי שילוב טאבלטים בלמידה, ובפרט אייפדים, נותן מענה הולם לצורכי האוכלוסייה של תלמידי החינוך המיוחד.


בטקס שהתקיים ב-17.2.16 באשכול הפיס רביבים חולקו 100 אייפדים לצוותי ההוראה בחינוך המיוחד. נכחו בטקס, בין היתר: פרופ' תמי רונן חברת המועצה ומחזיקת תיק החינוך, ד"ר שוש נחום ראש מינהל החינוך, שוש אבטליון מנהלת אגף תיאום בקרה ותפעול, לי ויינר מנהלת היחידה לחינוך מיוחד באגף הפרט, ניצנית ישראלי מתאמת התקשוב העירונית, מלכה בן זקן מפקחת משרד החינוך ונורית טרביטש מנהלת מת"י ראשון לציון.


בחלק האמנותי צפו הנוכחים בהופעה של תלמידי המקהלה מבית ספר בלקינד שהנעימו בשירים "מתנות קטנות" ו"שווים". בהמשך הוקרן סרטון מרגש שבו הציג כל בית ספר את השימוש שעושים צוותי ההוראה והתלמידים בלמידה באמצעות טאבלטים.


לי ויינר, מנהלת היחידה לחינוך מיוחד באגף הפרט: "מינהל החינוך, והעומדת בראשו ד"ר שוש נחום, רואים בחינוך המיוחד חלק אינטגרלי מהחינוך בכלל. תודה על מתנות קטנות שהן בעצם מתנות גדולות עבור החינוך המיוחד. המתנה הזו היא חלק מארגז הכלים הבלתי נפרד של החינוך המיוחד שמטרתו להעצים את המורים ודרך זה להעלות את רמת התקשורת והמסוגלות של התלמידים".

 
 
 

 

 


 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד