ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

חלוקת מחשבים ניידים למורי חטיבות הביניים

חלוקת מחשבים ניידים למורי חטיבות הביניים

במסגרת תכנית האב לתקשוב כל מוסדות החינוך בעיר, הושלמה בתשע"ה חלוקת מחשבים ניידים לכל מורי ומורות חטיבות הביניים בעיר, כאשר מטרת העל של המהלך הייתה העצמת המורים בפרט והחינוך בישראל בכלל וחיבורם עם הטכנולוגיות במאה ה-21.

יישום התכנית "מחשב לכל מורה" בראשון לציון התאפשר הודות לתרומתה של הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן אתנה, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתכנית ועיריית ראשון לציון. במסגרת התכנית קיבל כל מורה בחטיבות הביניים מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר הקנו למורים כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת ובכלים טכנולוגיים מבעבר. ההדרכה המקצועית נעשתה ע"י מדריכים במימון הרשות ומשרד החינוך.

מבדיקת נתוני שביעות רצון המורים מהמהלך עלה כי חלה עלייה משמעותית ברמת הקשב בכיתות, בהעשרת המורים במקורות מידע חדשים בסביבה מתוקשבת וביכולת הקנייתם לתלמידים.
 

כמו כן, בתשע"ה הוחל בפרויקט חלוקת מחשבים ניידים גם למורים ומורות בבתי הספר היסודיים, כאשר עד סוף תשע"ו יושלם הפרויקט לכל מורי ומורות בתי הספר היסודיים בעיר. טקס חלוקת המחשבים בפעימה הראשונה למורים בכ-14 בתי ספר יסודיים התקיים ב-4.5.2015. בטקס הודגש כי המחשב יתרום להעצמת מורי ישראל וישמש את המורים בהטמעת הוראת למידה מתוקשבת בכיתות.

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד