ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

חדשות גני הילדים - אוקטובר 2015

עשרות גני ילדים נבנו בשנים האחרונות ברחבי העיר שלנו. אחד מהם הוא גן "תן לי יד" ברחוב "האורנים" לגילאי 4-5, בניהולה של אפרת ברטל והסייעת עינב סנאוני. הגן משרת החל מהשנה (תשע"ו) את תושבי שכונות נחלת יהודה ושכונת אברמוביץ' וכפי שניתן לראות בתמונות - הוא חדש ומקסים:  

 

 


9 גנים חדשים נוספו השנה לרשימת "הגנים הירוקים" (שמונה כבר יותר מ-50 גנים). "גן ירוק" הוא גן שהוסמך ע"י המשרד לאיכות הסביבה, והוא מטפח בקרב הילדים ערכים של שמירה על הסביבה, מיחזור וקיימות. במסגרת ההסמכה קיבלו כל הגנים הירוקים החדשים ערכה של 12 ספרים בנושאי קיימות, באדיבות האגף לאיכות הסביבה בעירייה. בין הספרים: "הדבורה מחפשת חברה", "הכלניות חזרו", "הצפרדע שהלכה לאולימפיאדה", "נימה מלכת הנמלים" ועוד:

 

 


עם פתיחת השנה חילק האגף לחינוך קדם יסודי לכל גני הילדים בגילאי 3-4 "ישבנונים" לאסלה לשימוש נוח של הילדים. בימים הקרובים יחולקו גם "ספסלי החתלה" חדשים ונגישים לשימוש הגננות והסייעות בגני 3-4:

 

 


15 גננות מובילות ("מנטוריות") התחילו השנה את עבודתן. כל גננת מנטורית אחראית על אשכול של 15 גנים, ובין תפקידיה היא מובילה צוות גננות לומד ומלמד לקידום איכות ההוראה בגני הילדים, לעידוד ולטיפוח יזמות של גננות האשכול, הטמעה וקידום של שינוי בגני הילדים והתאמתם לעידן בו אנו חיים.

 


100 גני ילדים בגילאי 3-4 קיבלו השנה סייעת שנייה במסגרת הרפורמה לסייעת נוספת בגני הילדים.

 

כתבות נוספות

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד