מכללת הורים ראשון לציון YouTube

חדשות מכללת הורים

עצור
תאריך פתיחת סדנת "ביטחון עצמי"
הורים יקרים, סדנת "ביטחון עצמי" תיפתח בתאריך 5.5.19. לפרטים והרשמה היכנסו
מניעת אלימות ברשת
הורים יקרים, האם אתם יודעים באילו אתרים ילדיכם גולשים? האם נחשפתם אתם או ילדיכם לתוכן פוגעני ברשת? יש למי לפנות! חייגו 105 מכל טלפון ודווחו על כל בריונות, אלימות או "שיימינג" שבהם נתקלתם
חדש בפייסבוק: הורים שואלים - מכללת הורים
הורים יקרים, פורום ההורים הוותיק בהנחיית אלי זוהר ניב, יועצת משפחתית מוסמכת ומנחת קבוצות הורים בכירה, עבר לפייסבוק! מוזמנים להיכנס לפייסבוק לקבוצת "הורים שואלים - מכללת הורים", להצטרף לקבוצה ולשאול כל שאלה שיש לכם בנושא הורות ומשפחה. אפשר גם לשלוח שאלה אנונימית. לפרטים לחצו
עוד לא נרשמתם למאגר ההורים של מכללת הורים?
הירשמו עכשיו וקבלו מאיתנו עדכונים במייל על כל פעילויות מכללת הורים

מי אנחנו?

מי אנחנו?

מכללת הורים ע"ש עמוס שפלטר ראשון לציון

טלפון: 03-9547442 ; 03-9547303; 03-9547983

מנהלת מכללת הורים: ליליאן ללום

דוא"ל: LylianeL@rishonlezion.muni.il

 

מכללת הורים ראשון לציון, שהוקמה על ידי מינהל החינוך בעיריית ראשון לציון בשנת 2000, הפכה זה מכבר למוסד חינוכי בולט בעיר שמושך אליו אלפי הורים מדי שנה. מכללת הורים פועלת החל משנת תשע"ז במסגרת מינהל קהילה ובשיתוף מינהל החינוך.

 

מכללת הורים מפעילה מאז הקמתה תכניות עירוניות לקהל הרחב, הכוללות הרצאות מרתקות ומעשירות במגוון נושאי הורות ללא תשלום, סדנאות פרקטיות להורים במחיר מסובסד וסל שירותים נוסף המותאם לקשת האוכלוסיות בעיר. 

מטרת מכללת הורים היא לעודד דיאלוג בין המערכת המשפחתית והמערכת הבית ספרית, להכשיר הורים בתחום ההורות והתחומים הפדגוגיים והלימודיים, להקנות כלים וידע להורים ליצירת דיאלוג במשפחה ועוד.

 

ההרצאות שמציעה מכללת הורים, ואשר פתוחות לקהל הרחב ללא תשלום, הן במגוון נושאים ופונות להורים לילדים לפעוטות, הגיל הרך ועד לבוגרים. כל ההרצאות מועברות על ידי אנשי מקצוע בתחום - מנחות הורים מוסמכות, פסיכולוג התפתחותי, מדריכה להתפתחות תינוקות ועוד.
 
לצד ההרצאות מציעה מכללת הורים שורה של סדנאות בעלות מסובסדת. הסדנאות הן שבועיות, בנות 9 מפגשים, ומאפשרות להורים לקבל כלים להתמודדות בכל אחד משלבי ההתבגרות של הילדים, החל מעיסוי לתינוקות, דרך סדנה לאמהות ובנות ועד לתמיכה בילדים והורים בהליך גירושין.

 

ההרצאות והסדנאות הן לא הכל. מכללת הורים מפעילה גם מנחות הורים בכל מוסדות החינוך בעיר ובאשכולי גנים. מנחת ההורים מלווה מפגשים קבועים עם ההורים ונותנת מענה במגוון נושאים. סל השירותים העירוני של מכללת הורים כולל גם מפגש תמיכה הכוונה וייעוץ אישי או טלפוני על ידי עובדת מאגף שירותי פרט בעירייה, פורום הורים אינטרנטי, ייעוץ והדרכה עד פתח הבית בתשלום עם מטפלת משפחתית וזוגית, ייעוץ משפחתי מסובסד ועוד.

 

מנהלת מכללת הורים, ליליאן ללום: "מכללת הורים בראשון לציון מובילה מדיניות של למידת תפקיד ההורה ופתיחת שיח על הורות. ההורים הם הגורם המשפיע בהתמודדות של ילדיהם מול השפעות ולחצים חברתיים. אני קוראת להורים להצטרף לקהילה הולכת וגדלה של הורים לומדים המקיימים הורות ישראלית איכותית ומשמעותית".  

 

 

אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד