מכללת הורים ראשון לציון YouTube

חדשות מכללת הורים

עצור
תאריך פתיחת סדנת "ביטחון עצמי"
הורים יקרים, סדנת "ביטחון עצמי" תיפתח בתאריך 5.5.19. לפרטים והרשמה היכנסו
מניעת אלימות ברשת
הורים יקרים, האם אתם יודעים באילו אתרים ילדיכם גולשים? האם נחשפתם אתם או ילדיכם לתוכן פוגעני ברשת? יש למי לפנות! חייגו 105 מכל טלפון ודווחו על כל בריונות, אלימות או "שיימינג" שבהם נתקלתם
חדש בפייסבוק: הורים שואלים - מכללת הורים
הורים יקרים, פורום ההורים הוותיק בהנחיית אלי זוהר ניב, יועצת משפחתית מוסמכת ומנחת קבוצות הורים בכירה, עבר לפייסבוק! מוזמנים להיכנס לפייסבוק לקבוצת "הורים שואלים - מכללת הורים", להצטרף לקבוצה ולשאול כל שאלה שיש לכם בנושא הורות ומשפחה. אפשר גם לשלוח שאלה אנונימית. לפרטים לחצו
עוד לא נרשמתם למאגר ההורים של מכללת הורים?
הירשמו עכשיו וקבלו מאיתנו עדכונים במייל על כל פעילויות מכללת הורים

אלי זוהר ניב

קצת על עצמי
אלי זוהר ניב, יועצת משפחתית, מומחית להורים וילדים, מנחת קבוצות הורים בכירה, בעלת טוב אישי ב-Ynet הורים, מנהלת פורום הורים של מכללת הורים ראשון לציון.

אימא לשתי בנות בוגרות (20, 23), גרה בתל אביב, עוסקת זה כ-15 שנים בכל הקשור לתחום הרחב והמרתק של הורות ומשפחה, בכל הגילאים, באופן פרטני ובקבוצות, סביב מגוון רחב של סוגיות הנוגעות לגידול ילדים, זוגיות בהורות, הורות וקריירה, גירושין, הורות בפרק ב' וכן מצבים משבריים במשפחה.

 

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, לימודי הנחיית קבוצות הורים במרכז להורות ומשפחה וייעוץ משפחתי במכון "מעגלים".

 

ה"אני מאמין" שלי
במהלך שנות עבודתי פיתחתי גישה, תפיסת עולם בה אני מאמינה בכל לבי, חיה לאורה ומלמדת אותה הורים המבקשים למצוא את דרך המלך בעולם המשתנה והאינטנסיבי בו אנו חיים: תמיד באהבה, ויחד עם זה ובאותה נשימה - בהירות. לדעת מה נכון לנו ומה נכון לילדים שלנו. כשזה קורה, שני הצדדים מסופקים ושמחים. אלא שבשביל שזה יקרה צריך להבין ילדים, לדעת כיצד הם רואים את העולם ואותנו, מה הם צריכים ומה הם אומרים לנו בהתנהגות שלהם.

 

אשמח לשים "כתוביות" מתחת לסרט שאתם רואים ולהוסיף עוד מגוון רחב של כלים יצירתיים וישימים לשימוש מיידי, שיעשו הבדל של ממש בקשר שלכם עם ילדיכם.

 

מחכה לפגוש אתכם בפורום,
שלכם,
אלי

 

לכניסה לפורום הורים, לחץ/י כאן

 

אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד