מכללת הורים ראשון לציון YouTube

חדשות מכללת הורים

עצור
ממיץ פטל ועד הארי פוטר
הרצאה שנייה בסדרת ההרצאות "מדף הספרים שלי": הסופר ינץ לוי ("הרפתקאות הדוד אריה", "כשסבא אליהו היה קטן") בהרצאה מרתקת שתחשוף רבדים נסתרים בספרות הילדים המוכרת לנו. יום רביעי 30.1.19 בשעה 20:00 בבית יד לבנים. לפרטים היכנסו
עוד לא נרשמתם למאגר ההורים של מכללת הורים?
הירשמו עכשיו וקבלו מאיתנו עדכונים במייל על כל פעילויות מכללת הורים

אלי זוהר ניב

קצת על עצמי
אלי זוהר ניב, יועצת משפחתית, מומחית להורים וילדים, מנחת קבוצות הורים בכירה, בעלת טוב אישי ב-Ynet הורים, מנהלת פורום הורים של מכללת הורים ראשון לציון.

אימא לשתי בנות בוגרות (20, 23), גרה בתל אביב, עוסקת זה כ-15 שנים בכל הקשור לתחום הרחב והמרתק של הורות ומשפחה, בכל הגילאים, באופן פרטני ובקבוצות, סביב מגוון רחב של סוגיות הנוגעות לגידול ילדים, זוגיות בהורות, הורות וקריירה, גירושין, הורות בפרק ב' וכן מצבים משבריים במשפחה.

 

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, לימודי הנחיית קבוצות הורים במרכז להורות ומשפחה וייעוץ משפחתי במכון "מעגלים".

 

ה"אני מאמין" שלי
במהלך שנות עבודתי פיתחתי גישה, תפיסת עולם בה אני מאמינה בכל לבי, חיה לאורה ומלמדת אותה הורים המבקשים למצוא את דרך המלך בעולם המשתנה והאינטנסיבי בו אנו חיים: תמיד באהבה, ויחד עם זה ובאותה נשימה - בהירות. לדעת מה נכון לנו ומה נכון לילדים שלנו. כשזה קורה, שני הצדדים מסופקים ושמחים. אלא שבשביל שזה יקרה צריך להבין ילדים, לדעת כיצד הם רואים את העולם ואותנו, מה הם צריכים ומה הם אומרים לנו בהתנהגות שלהם.

 

אשמח לשים "כתוביות" מתחת לסרט שאתם רואים ולהוסיף עוד מגוון רחב של כלים יצירתיים וישימים לשימוש מיידי, שיעשו הבדל של ממש בקשר שלכם עם ילדיכם.

 

מחכה לפגוש אתכם בפורום,
שלכם,
אלי

 

לכניסה לפורום הורים, לחץ/י כאן

 

אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד