מכללת הורים ראשון לציון YouTube

חדשות מכללת הורים

עצור
בואו להשפיע!
הורים יקרים, אתם מוזמנים לשיח ציבורי העוסק בפיתוח תכניות חדשניות המותאמות לצורכי ההורים. יום חמישי 24.5.18 בין השעות 17:30-20:30 במוזיאון ראשון לציון . לפרטים והרשמה היכנסו
"מהפרעת קשב לריכוז"
סדנה של 9 מפגשים להורים לילדים עם הפרעות קשב. מפגש ראשון: 2.5.18 בשעה 20:30 במרכז נחלת 360
מרץ-אפריל במכללת הורים
כל ההרצאות והסדנאות
עוד לא נרשמתם למאגר ההורים של מכללת הורים?
הירשמו עכשיו וקבלו מאיתנו עדכונים במייל על כל פעילויות מכללת הורים

אלי זוהר ניב

קצת על עצמי
אלי זוהר ניב, יועצת משפחתית, מומחית להורים וילדים, מנחת קבוצות הורים בכירה, בעלת טוב אישי ב-Ynet הורים, מנהלת פורום הורים של מכללת הורים ראשון לציון.

אימא לשתי בנות בוגרות (20, 23), גרה בתל אביב, עוסקת זה כ-15 שנים בכל הקשור לתחום הרחב והמרתק של הורות ומשפחה, בכל הגילאים, באופן פרטני ובקבוצות, סביב מגוון רחב של סוגיות הנוגעות לגידול ילדים, זוגיות בהורות, הורות וקריירה, גירושין, הורות בפרק ב' וכן מצבים משבריים במשפחה.

 

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, לימודי הנחיית קבוצות הורים במרכז להורות ומשפחה וייעוץ משפחתי במכון "מעגלים".

 

ה"אני מאמין" שלי
במהלך שנות עבודתי פיתחתי גישה, תפיסת עולם בה אני מאמינה בכל לבי, חיה לאורה ומלמדת אותה הורים המבקשים למצוא את דרך המלך בעולם המשתנה והאינטנסיבי בו אנו חיים: תמיד באהבה, ויחד עם זה ובאותה נשימה - בהירות. לדעת מה נכון לנו ומה נכון לילדים שלנו. כשזה קורה, שני הצדדים מסופקים ושמחים. אלא שבשביל שזה יקרה צריך להבין ילדים, לדעת כיצד הם רואים את העולם ואותנו, מה הם צריכים ומה הם אומרים לנו בהתנהגות שלהם.

 

אשמח לשים "כתוביות" מתחת לסרט שאתם רואים ולהוסיף עוד מגוון רחב של כלים יצירתיים וישימים לשימוש מיידי, שיעשו הבדל של ממש בקשר שלכם עם ילדיכם.

 

מחכה לפגוש אתכם בפורום,
שלכם,
אלי

 

לכניסה לפורום הורים, לחץ/י כאן

 

אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד