יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

"רננים" - בית ספר לשפות האמנות

 ממלכתי

 מנהלת ביה"ס

 

 גלית זיו

 כתובת  החלמונית 19, קריית ראשון, ראשון לציון 
 טלפון  9614044
 פקס  9611706
 אתר ביה"ס  לחץ כאן

ייחודיות

בית ספר לשפות האמנות.

 

אודות

בית ספר "רננים" רואה את הבוגר כאדם בעל ידע נרחב, יכולת חשיבה, ניתוח והבנה מעמיקים, שיודע לבטא את רעיונותיו ודעותיו במגוון רחב של דרכים לשוניות ואמנותיות. בוגרי ביה"ס הם לומדים עצמאיים, המיומנים גם בלמידה צוותית, סובלניים לדעות ולגישות מגוונות ומסוגלים להתמודד עם אתגרים לימודיים ואישיים באמצעות חשיבה יצירתית ועשייה משותפת.

ההיכרות עם שפות האמנות השונות והמדיה ושילובן בתחומי הדעת השונים יאפשרו לבוגר בית ספר "רננים" למידה משמעותית ומעצימה במגוון רחב של תחומי דעת מדעיים, אמנותיים, ספרותיים ואחרים, באמצעותם יוכל לפתח חשיבה עצמאית, ביקורתית ויצירתית.

סל התרבות הבית ספרי נבחר בקפידה רבה מתוך מטרה להפגיש את תלמידיו עם מגוון רחב של אמנים ואמנויות ולצייד כל בוגר בארגז כלים מגוון, שיעשיר וירחיב את עולמו התרבותי ויעמיק את חוויית הלמידה שלו.

 

מסלולי הלימוד הייחודיים לבית הספר
בית ספר "רננים" חושף בפני תלמידיו מסלולי לימוד מגוונים, המאפשרים להם להיחשף לעולמות חדשים, לגלות תחומי עניין נוספים, למצוא צדדים ייחודיים וכישרונות הטמונים בהם וללמוד להכירם ולהציגם.

  • אמנות פלסטית - עבודה בציור, פיסול וצילום תוך היכרות עם מושגי יסוד באמנות, עם אמנים מן העבר ומן האמנות העכשווית בארץ ובעולם.
  • מדיה דיגיטלית - אמנות זו נלמדת באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים: צילום דיגיטלי, עריכת וידאו ועיבוד תמונה המשמשים אמצעי לביטוי יצירתי.
  • תאטרון - במסגרת לימודי התאטרון רוכשים התלמידים את שפת התאטרון באמצעות פיתוח סביבה המאפשרת דמיון ויצירתיות, מיומנויות תקשורת, הבעת רגשות ודעות.
  • מוזיקה - הקניית השפה המוזיקלית באמצעים אמנותיים מגוונים: תנועה, גרפיקה, דרמה, כלי נגינה, תזמורת והיכרות עם מלחינים שונים ועם מושגים מוזיקליים.
  • אנימציה - כלי אמנותי שבו ניתן להביע תנועה, קול וזמן. העבודה באמצעות האנימציה מאפשרת לקבוצה לעבוד בצוות ולהבין את התהליך הארוך והמאתגר של עשיית סרט.
  • מחול - לימודי המחול מפתחים את שפת התנועה ככלי אמנותי המבטא בדרכים שונות ומגוונות רגשות ומסרים.

 

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה "רננים" - בית ספר לשפות האמנות: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
קהילה והוראה לומדת
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד