יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

בן גוריון תשע"ז

בית החינוך "בן גוריון" שואף להיות מוסד חינוכי איכותי המוביל את תלמידיו להיות בוגרים ערכיים אוהבי אדם, האוהבים את עמם וארצם. בוגרים המכבדים את מורשתם, את זהותם התרבותית ואת לשונם.


בית החינוך מבקש לאפשר לכל פרט להכיר את מכלול יכולותיו, נטיותיו וכישוריו. אנו מאמינים במתן ביטוי אישי לכל תלמיד תוך העצמה, טיפוח כישורים, חיזוק תחושת הערך העצמי ותחושת המסוגלות. בית החינוך מכוון את תלמידיו להיות בוגרים שוחרי ידע בקשת רחבה של תחומים השואפים להישגים ולמצוינות בכל מעשיהם. תכנית הלימודים של בית החינוך נועדה להעניק הכשרה חינוכית מקיפה, המשלבת בין קידמה מדעית-טכנולוגית לבין עולם ערכים אנושי וציוני.
אנחנו אזרחי המחר - אנחנו הדור הבא.

 

תכנית הלימוד הייחודית של בית הספר
מסלולי הלימוד בבית החינוך "בן גוריון" מטפחים את המצוינות באמנות, מדעים וספורט:

  • התחום האמנותי
    במסגרת התכנית, כל תלמיד נחשף למגוון תחומי יצירה. הוא לומד ומתנסה בתחומים השונים של האמנות במהלך שנות חינוכו בבית החינוך: פיתוח קול, קומיקס, שירה, ציור ורישום, פיסול, תיאטרון, צילום, קולנוע ומחול.
  • התחום המוזיקלי
    אנו מאמינים כי החינוך למוזיקה הינו חינוך להקשבה, לעשייה משותפת ולמצוינות. כחלק מהייחודיות הבית ספרית נחשפים התלמידים לעולם המוזיקה במגוון צורותיה, התלמידים עובדים בשיתוף פעולה, מפגינים ערכים של משמעת ומחויבות. תלמידנו משתתפים בתוכנית "בית ספר מנגן" ולומדים נגינה בכלי נשיפה.
  • התחום המדעי
    תכנית הבחירה במדעים תאפשר העמקה וחשיפת התלמידים לתכני לימוד מתחומים שונים: מדע וטכנולוגיה, מדעי כדור הארץ והיקום, זואולוגיה ואקולוגיה, שחמט, רובוטיקה, אווירונאוטיקה וחלל.

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה בן גוריון תשע"ז: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד