יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי חירום
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

מקיף ד' - קריית החינוך השש שנתית "גימנסיה גן נחום"

אמנויות העיצוב עם התמחות בתקשורת חזותית / קוד מגמה: 2010
מגמה ייחודית בעיר עם ניסיון של יותר מ-30 שנים. המגמה שואפת לחנך לחשיבה יצירתית, עצמאית וביקורתית תוך כדי פיתוח והעצמת היכולת האישית של כל תלמיד והכשרתו ללימודי המשך אקדמאים בבתי ספר גבוהים כגון: "בצלאל", שנקר", "המכון הטכנולוגי חולון" וכו'. תלמידי המגמה מתנסים בשיטות מחקר, פיתוח וביצוע פרויקטים מעמיקים על ידי התמקדות בלימוד שפת העיצוב והאמנות הלימודים משלבים יצירה דיגיטלית עם חדוות יצירה ומלאכה ידנית ודגש על העמקה בתכנים ושיתופי פעולה חברתיים ומקצועיים.
המקצועות הנלמדים: עיצוב גרפי (תקשורת חזותית) , גרפיקה ממוחשבת (לימודי תוכנות), אמנות וציור , וידאו-ארט, אנימציה, צילום, תולדות האמנות, יסודות העיצוב ומדעי הטכנולוגיה.
הלמידה מתנהלת בסדנאות מלאכה ובחדרי לימוד המצוידים במיטב הציוד העדכני הכולל מחשבי מקינטוש מתקדמים עם תוכנות עיצוב, עריכה ואנימציה, ציוד צילום, לוחות דיגיטאליים ספרות עשירה בתחומים שונים ועוד. כמו כן מתקיימים סיורים מקצועיים, הרצאות אורח ופרויקטים מיוחדים התלמידים משתתפים בתחרויות ארציות ותערוכות אמנות ועיצוב בעיר ומחוצה לה .
ההצלחה של התלמידים בחובות מסלול לימודים זה מקנה 10 יח"ל בתעודת הבגרות. תעודה טכנולוגית, בנוסף לתעודת בגרות,  תוענק לתלמידים שיעמדו במלוא החובות של המסלול. 

 

תנאי קבלה: עמידה במבחן מעשי וראיון אישי;
ממוצע בתעודה - 80 וללא ציונים שליליים
אנגלית הקבצה א' מציון 55 ומעלה
מתמטיקה הקבצה ב' מציון 90 ומעלה

רכז מגמה: יוסי אסולין noodnikim@hotmail.com

דף הפייסבוק של המגמה 

 

 

ניהול עסקי - התמחות במינהל עסקים / קוד מגמה: 1720
מגמה ייחודית המיועדת לתלמידים המתעניינים בהבנת תהליכים כלכליים המניעים את העולם העסקי. המגמה מציעה תכנית לימודים ייחודית שמוכרת על ידי משרד החינוך, תכנית עשירה המנתחת את עולם הפרסום והשיווק ואת מערכת הכספים, הבנקאות והבורסה באופן חוויתי והתנסותי.
תכנית הלימודים מלווה בפעילות העשרה ענפה הכוללת סיורים, הרצאות ומפגשים עם אנשי עסקים ויזמים. התלמידים נבחנים בכלכלה ובתכנית לימודים ייחודית במנהל עסקים ברמה של 5 יח"ל.               
בנוסף ל-5 יח"ל במנהל עסקים וכלכלה התלמידים מגבירים את לימודיהם בתכנית של 5 יח"ל נוספות במינהל וכלכלה הכוללת גם פרויקט גמר בחשבונאות. תעודה טכנולוגית, בנוסף לתעודת בגרות, תוענק לתלמידים שיעמדו במלוא החובות של המסלול. 

 

תנאי קבלה: ריאיון אישי
ממוצע בתעודה – 80 וללא ציונים שליליים;
מתמטיקה - ציון 70 בהקבצה א' לפחות;

אנגלית הקבצה ב' מציון 90 לפחות.
רכזות המגמה:
בלה גרוס bellagross@walla.com
יוליה אנגלר yuliam3@gmail.com

 

מגמת כדורעף בנים/בנות / קוד מגמה: 4001
הלימודים במגמת הספורט הם במסלול עיוני ומאפשרים לספורטאים מצטיינים למצות את יכולותיהם והישגיהם הלימודים בספורט. התלמידים ילמדו לימודים עיוניים בנושאים הקשורים לספורט: ביולוגיה, פסיכולוגיה, בריאות, עזרה ראשונה וכושר גופני. התלמידים ילמדו לימודים מעשיים בכדורעף וישתתפו בנבחרות בית הספר. במסגרת לימודי המגמה יוכלו התלמידים לגשת לבחינת בגרות עיונית ברמה של 5 יח"ל בחינוך גופני, מקצוע מורחב המוכר ע"י האוניברסיטאות.

 

תנאי קבלה: מבחן מעשי בכדורעף וראיון אישי
ממוצע ציונים - 70 ומעלה
מתמטיקה ואנגלית הקבצה ב' מציון 90 ומעלה
פתיחת המגמה תלויה במספר מינימום של מועמדים שמתקבלים.

רכז המגמה: משה פרץ gnahum4@gmail.com

 

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד