יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

דבר ראש העירייה, דב צור

דבר ראש העירייה, דב צור

הורים יקרים, 

מתחילת דרכי, הצבתי למטרה להפוך את ראשון  לציון לעיר מובילה בישראל בתחום החינוך. לשמחתנו, בשנים האחרונות אנו רואים פירות להשקעה הרבה והעיר התמקמה בצמרת המפה החינוכית בקרב הערים הגדולות בישראל. ההשקעה שלנו מתחילה מההתחלה – מגן הילדים. 

גני הילדים מהווים מפגש ראשון לילדים הרכים עם האתגרים והמשימות של מערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית, וכיום, בעקבות החלטת הממשלה להעניק חינוך חינם מגיל שלוש, המפגש הזה הוקדם והופך משמעותי עוד יותר. 

אני שמח לבשר לכם כי החל משנת 2017, אנו מתחילים בפרויקט לשינוי פני חצרות הגנים. במסגרת הפרויקט, רוב שטח החול בחצר יוחלף במשטחי דשא סינטטי וריצוף. ארגז החול יישאר במקומו. בשנתיים הקרובות יבוצע השינוי בכל גני הילדים שזקוקים לכך, על פי סדר עדיפויות. כל זאת לצד המשך ההשקעה הרבה בהיבט הפדגוגי, ובמבנה הגן והציוד בו.  

אני רואה בחינוך הגיל הרך נדבך חשוב מאוד לתהליך התפתחותם של הילדים, ולכן, כבר בשלב הזה, אנו שמים דגש על מתן מענה לכל צרכיהם של הילדים, הן בהיבטים החברתיים, הן הרגשיים והן הלימודיים. 

בשנים האחרונות התאמנו את המערכת כך שתתאים לצרכיהם של הילדים בני השלוש, אשר זקוקים למערכת תמיכה שונה קצת מהילדים הבוגרים יותר. 

אני מקווה שאתם נהנים מגני הילדים שלכם, ואנחנו כמובן פתוחים וקשובים לביקורות ובקשות מצדכם.

 

תמיד לשירותכם
     דב צור     
ראש העירייה

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
קהילה והוראה לומדת
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד