ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

יום למידה באנגלית בחט"ב "רבין"

בחטיבת הביניים "רבין" שבקריית החינוך השש שנתית "אמירים" (מקיף ה') התקיים יום למידה באנגלית בשיתוף עמיתי מסע להוראת אנגלית בישראל. ביום הלמידה התלמידים שרו והציגו בשפה האנגלית. את היום הפיקו המורה לאנגלית בביה"ס, אסנת אשר, והעמיתים של מסע אשר מלמדים בבית הספר לאורך כל השנה.

"עמיתי מסע להוראת אנגלית בישראל" (ITF - Israel Teaching Fellows) היא תכנית התנדבות ייחודית של הסוכנות היהודית ומשרד החינוך המביאה מדי שנה לישראל, ולעיר ראשון לציון, עשרות יהודים צעירים, אקדמאים, מוכשרים ומלאי מוטיבציה על מנת שישמשו מורים לאנגלית בבתי ספר יסודיים ובחטיבות ביניים במשך עשרת חודשי שנת הלימודים.

טלי פסקל נימצן, מנהלת התכנית מטעם אגף הפרט במינהל החינוך, מספרת כי עמיתי מסע מלמדים בבית הספר ומדברים בשפה האנגלית עם התלמידים. כך התלמידים לומדים אנגלית "ממקור ראשון", בדרך של התנסות וחוויות חיוביות בשפה האנגלית.

אנה זינגר, מנהלת פדגוגית של "עמיתי מסע להוראת אנגלית בישראל: "בחודשים אפריל-מאי מתקיימים ימי למידה באנגלית בכל בתי הספר שבתכנית. משמח לראות כיצד צוות האנגלית בבית הספר רבין, בהובלת אסנת אשר ובשיתוף מלא של עמיתי ההוראה שלנו, מצאו את הדרך לשתף את כל התלמידים ביום האנגלית ולחשוף אותם לשפה".

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד