יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

רשימת המגמות וימים פתוחים - לבוגרי כיתות ט'

 * במקום שלא צוין אזור בעיר הכוונה לכל התלמידים בעיר

 

קריית החינוך השש שנתית "הגימנסיה הריאלית" ע"ש א.קררי - רח' סמילצ'נסקי 22 (מקיף א')

  • מערכות ביוטכנולוגיה – (לתלמידי מזרח ומרכז העיר)
  • כדור-סל (בנים/בנות)
  • מחוננים (מותנה באישור משה"ח)

ביום א' בתאריך 19.2.17 בשעות 17:00-20:00

 

 

קריית החינוך העירונית דתית "אוריה" (מקיף ב')

ביום ו' בתאריך 17.2.17 בשעות 9:00-11:00

 

 

קריית החינוך השש שנתית "העמית"- רח' המתנדבים 6 (מקיף ג')

  • אדריכלות
  • יחסים בינלאומיים-תכנית ייחודית
  • כדור-יד (בנים/בנות)

ביום ה' בתאריך 23.2.17, בשעות 17:00-19:00 

 

 

קריית החינוך השש שנתית "גימנסיה גן נחום"  – רח' הרצל 119 (מקיף ד')

  • אומנויות העיצוב התמחות בגרפיקה ואנימציה
  • ניהול עסקי
  • כדורעף (בנים/בנות)                                                                                    

ביום א' בתאריך 26.2.17, בשעות 18:00-20:00 

                

 

קריית החינוך השש שנתית "אמירים"- רח' החלמונית 6 (מקיף ה')

  • תיאטרון (לתלמידי מערב העיר)
  • מוסיקה

ביום א' בתאריך 19.2.17 בשעות  17:00-20:00 

                                                            

 

קריית החינוך השש שנתית ע"ש יגאל אלון – רח' ראם 25  (מקיף ו')

  • מכטרוניקה: רובוטיקה 
  • אתלטיקה קלה – (בנים/בנות)  (לתלמידי מזרח ומרכז העיר)                             
  • תקשורת אלקטרונית-אינטרמדיה                                           

ביום ד' בתאריך 22.2.17 בשעות 17:00-20:00

 

 

קריית החינוך השש שנתית "רביבים"- רח' גוש עציון 24 (מקיף ז')

  • תיאטרון (לתלמידי מזרח ומרכז העיר)
  • מחול (לתלמידי מזרח ומרכז העיר)                                                    
  • מערכות טלוויזיה וקולנוע
  • תעשייה וניהול - ניהול הייצור

ביום ב'  בתאריך 20.2.17, בשעות 17:00-19:00

 

 

קריית החינוך השש שנתית ע"ש חיים בר לב- רח' בר לב 1 (מקיף ח')

  • אמנויות העיצוב התמחות מולטימדיה
  • אתלטיקה קלה – (בנים/בנות)  (לתלמידי מערב העיר)                                 
  • מדעי הסביבה

ביום ג' בתאריך 21.2.17, בשעות 17:00-20:00

 

 

קריית החינוך השש שנתית "נאות אשלים" ע"ש דוד אלעזר – רח' התזמורת 17(מקיף ט')

  • מערכות ביוטכנולוגיה (לתלמידי מערב העיר)
  • ספרדית
  • אלקטרוניקה (שוחרות חיל האוויר)                                                              

ביום  א, בתאריך   19.2.17 , בשעות  17:30-20:00 

 

 

קריית החינוך השש שנתית ע"ש א.איינשטיין – רח' אבני החושן 3 (מקיף י')

  • הנדסת תוכנה-אל"צ (לתלמידים שהחלו במגמה בכיתה ט')
  • מערכות רפואיות
  • אמנות פלסטית-ציור,פיסול וצילום                                   

ביום  ה,  בתאריך  20.2.17 בשעות  17:00-20:00 

 

 

קריית החינוך השש שנתית "ראשונים" ע"ש אילן רמון – רח' בר לב 1 (מקיף י"א)

  • סינית
  • איטלקית
  • גרמנית

ביום ד,  בתאריך  22.2.17, בשעות 17:00-19:00

 

 

קריית החינוך השש שנתית "המעיין"– רח' העצמאות 37 (מקיף י"ב) 

  • הנדסת אווירונאוטיקה לווינים וחלל
  • הנדסת תוכנה

ביום  ב,   בתאריך  20.2.17 , בשעות 17:00-19:00

 

 

תיכון טומשין – רח' גרינשפן 6

תיאטרון / תקשוב / גיאוגרפיה

ביום  ג', בתאריך  28.2.17 , בשעות 17:00-19:00

 

תיכון ומכללה טכנולוגית נעמת ראשון לציון-רחוב אלפסי 13

מערכות ייצור ממוחשבות-הנדסת בניית מכונות (תיב"ם)

עיצוב אמנות וטיפוח החן

תקשוב- ניהול רשתות מחשבים                                         

ביום  ב', בתאריך   27.2.17 , בשעות 17:00-20:00

 

תיכון חקלאי ויצו נחלת יהודה- רחוב הבנים 21-נחלת יהודה

מדעי החיים והחקלאות – טיפול בבעלי חיים

ביום  ה', בתאריך   23.2.17 , בשעות 16:00-18:00             

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
קהילה והוראה לומדת
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד