ראשון לציון זוכת פרס החינוך הארצי 2022 יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

6 בתי ספר מראשון לציון נבחרו לבתי ספר מצטיינים לשנת תשע"ז

ראש העירייה דב צור: "לצד ההישגים והצלחות במישור הפדגוגי, אנו לא מוותרים לרגע על המישור הערכי. למערכת החינוך יש אחריות ותפקיד משמעותי בעיצוב וגיבוש הזהות והערכיות של כל תלמיד. השאיפה היא שכאשר הם יסיימו את לימודיהם, הם לא רק יהיו תלמידים טובים יותר אלא גם אנשים טובים יותר".

מחזיקת תיק החינוך, חברת המועצה פרופ' תמי רונן: "זו גאווה גדולה שמדי שנה בתי הספר בראשון לציון נבחרים למצטיינים בעשייתם החינוכית, הפדגוגית והערכית".

שר החינוך נפתלי בנט: "במסגרת רפורמת התמונה החינוכית, נקבעו שורה של מדדים אשר נועדו לשקף את העשייה המבורכת והמגוונת של בתי הספר. כך גם מתווה התגמול הדיפרנציאלי, הוא כולל שורה של מדדים חינוכיים, שמציגים את מכלול העשייה המבורכת של המנהלים והמורים. חוסנה של החברה הישראלית טמון באיכות מנהליה ומחנכיה. אני מברך את המנהלים ועובדי ההוראה שהצטיינו בטיפוח ובעיצוב הערכים של הדורות הבאים".

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב: "מערכת החינוך צועדת קדימה, בכל הפרמטרים, וזאת בזכות עובדי הוראה מצטיינים שחוללו שינוי משמעותי בקרב תלמידיהם. אני מברך את בתי הספר הזוכים על פעילותם לחינוך לערכים, לטיפוח מצוינות ולתרומה לחברה ולקהילה. משרד החינוך מקדם שיח חינוכי שמשלב ערכים, הישגים לימודיים, מניעת נשירה וטוהר בחינות, וניכר שבתי הספר שזכו בתגמול הדיפרנציאלי השכילו לקדם ערכים אלו".

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
עבור לתוכן העמוד